Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hová vigyem...

Mit csináljak, hová vigyem 1,5 éves kisfiamat?

Figyelt kérdés
Felettünk felújítanak, már hónapok óta húzódik. A jövőhéten ütvefúróznak is és eddig nem volt félős a kisfiam, de az utóbbi hetekben volt, hogy nagyon megijedt a betonvéső hangjától, mondjuk nem is csoda. Sík ideg vagyok, hová vigyem egész héten a kisfiamat? Anyukámék másik városban laknak, kicsit macerás lenne, meg bumlizni egész héten. 9-kor szoktunk reggelizni, de akkor már nem kellene itthon lennünk, kész agyrém ez nekem. És még sehogy sem áll a lakás. Elegem van már az új szomszédból, pedig még itt sem lakik.
2011. szept. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát túl sok tanácsot nem tudok adni, mert én is biztos kilennék ilyen helyzetben, de én a gyerek érdekében inkább erre a hétre elutaznék a szüleidhez. Macera ide vagy oda, én mennék.

De mi a frászt csinálnak egy lakáson olyan sokáig? Meg ütvefúróval?! Nincs szükségük a falakra, vagy mi?

2011. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se bumlizz, csomagolj be és utazz el egy hétre.
2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiszedte az elektromos vezetékeket, meg a fürdőt is átrendezi, meg ilyenek. Kivett egy ajtót, ott is megfarigcsálta a betont. Meg gipszkaron lesz felrakva, annak is jó pár lyuk kell majd. Meg felverte, leverte a csempéket. Amikor kedve és ideje van, jön. Nem tudunk vele mit csinálni. De a kisfiam nem volt ilyen félős, utcán nem fél a légkalapácstól sem, de itthon rámtapad, ha hallja.


Hát anyukáméknál elég uncsi is. Nem szeret kimenni a házból a mama, mert meleg van, a kisfiamat is állandóan bent tartaná, kész vagyok tőle. Messze laknak a belvárostól, sétálni sem lehet igazán, csak az üres utcák vannak arrafelé. Persze a kisfiamért még többet is, de elegem van már nagyon. Meg nem utolsó sorban nekem is elég nagy kiadás, egy jegy 500 forint, azért luxus a szomszéd miatt heti 5 ezer forintot elbuszozni. Gondoltam játszóházra is, de az is nagyon drága lenne majd 1 napra.

2011. szept. 4. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Heti 5 nap játszóházról meg ne is beszéljünk, meg ott nem lenne el több órán át.
2011. szept. 4. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
nehéz a helyzeted de legyél türelemmel az új szomszéddal igaza van ha most alakítja át még nem költözik be, még te is járhatsz így ,hogy szétvered a fürdőt! nincs barátnőd akihez átmehetnél?
2011. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sétáljatok sokat és nagyokat, játszóterezzetek. Sajnos ez van, egyszer csak végez már! De haragudni nem igazán lehet ezért, egyszer kell megcsinálni rendesen aztán évekig csend lesz felettetek (remélem).
2011. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!