Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik jégkockatartoban fagyassz...

Akik jégkockatartoban fagyasszák le a csirkemellet a babájuknak kérdezem h könnyen kijön a tartoból miután megfagyott? És csak igy beteszik a fagyasztoba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen kijön. Bár én folpackot belenyomkodtam a lyukakba (nekünk műanyag 15 lyukas jégkockatartónk van), így mikor szedem ki, húzom a folpackot és nagyon könnyen kijön. Eléggé időigényes megcsinálni. Mikor beletömködtem a husit, utána alufóliával körbetekertem és ment a fagyóba. Ráírtam filccel a tetejére, hogy csirke, mert a másikba meg pulykát tettem el, hogy tudjam melyikbe melyik van.
2009. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon jégkockatartónk van, és abból nagyon könnyen kijön. Az egészre ráhúztam egy nylon zacsit, és így tettem be a fagyasztóba.
2009. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen
2009. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kell a folpack sem, könnyen kijön a hagyományos tartóból is,megtekered tengelyiránt ellentétesen a 2 oldalát, mintha rongyot csavarnál, és kijön, utána beleöntöd egy nylonzacsiba, nem ragadnak össze a kockák, nyugi
2009. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!