Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Häny honapos korban bujt ki...

Häny honapos korban bujt ki az elsö fog? Es mennyivel elötte vettetek eszre hogy keszülöben van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan. És nem vettük észre. Illetve már 2,5 hónapos korától folyt a nyála, tömte az öklét a szájába, azt hittem, jönnek a fogai. Hát nem. Később már csak azt láttam, hogy áttörte az ínyét. Se nem volt bedagadva, se nem vérzett neki, se nyűgösség, semmi. Csak úgy kibújtak neki.
2011. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia az enyemnek 5 honaposan bujtak ki az also 2 fogai. elotte nem volt semmi gond nem zavarta ot es nem is nyaladzott nagyon... most 7 honapos es jonnek a felso 2 fogai. ezzel az alkalommal nyugos nyaladzik rengeteget, szajaba tomkod mindent amit er es rosszul alszik. Most is es az elso fogainal az inye elodte bedagadt majd kifeheredett, majd megjelentek a fogacskak. Segit nekik ha adsz ragokat amit be lehet tenni a hutobe es hidegen adni nekik hogy hutse inyuket.
2011. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak 8hósan bújt ki az első.Észre se vettük,pedig már 3hós kora óta nyáladzott nagyon. Most 13hós 6 foga van.Nem sieti el,de nem baj.
2011. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt lehagytam, hogy azért a következő fogakkal már belehúzott a drágám, mert 23 hónapos korára van 16 foga, és úgy látom, már készülődnek is a leghátsó rágói. A rágókat kivéve szinte semmi előjele nem volt egyiknek sem, savanyú szagú hasmenést kivéve - az ínyén csak közvetlenül a kibújásuk előtt pár nappal megjelent 1-1 kis hólyag, mindig csak ebből láttam, hogy ott lesz a foga. A rágóknál annyi volt, hogy kiszélesedett az ínye, és kicsit duzzadt volt, az egyik rágójánál volt egy kis vérömlenye is. Metszőknél, ami nektek most jönni fog, semmi ilyet nem tapasztaltunk.
2011. szept. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan 5 hónapos volt, mikor az első foga kibújt, rá egy hétre a 2. 2 hónapos kora óta nyálazott, duzzadt volt az ínye, a 2 hónapos oltásnál mondta is a doktornő, hogy nyilván egy hónapos belül foga lesz, aztán semmi.

17 hónapos kora óta van 20 foga.

2011. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a välaszokat!A kislänyom most lesz 3 honapos es egy hete nagyon folyik a nyäla, a keze ällandoan a szäjäan van es kicsit nyugtalanabbul alszik!De akkor ez meg eltart egy darabig!
2011. szept. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!