Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szélcső vagy hőmérő?

Szélcső vagy hőmérő?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hetes és pár hete nagyon nehezen tud kakálni. Nagyon erőlködik és az eredmény sokszor semmi. Hőmérőzni szoktam, orvos javasolta napi 3x-4x lehet csinálni. De mondta, hogy jó a szélcső is. A szélcsőtől csak a szél megy tőle? Melyik segít neki jobban?
2011. szept. 5. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a szélcső semmire nem volt jó. Se kaki, se puki nem jött tőle. De attól még lehet, hogy nálatok beválik.
2011. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem a kaki miatt,hanem csak a lázát akartam a babámnak megmérni..simán,csak picit benyomtam neki...3*próbálkoztam,mindannyiszor bekakilt..úgyhogy én a hőmérőt ajánlom.
2011. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szélcső azért jobb, mert puha, hajlékony, nem sérted meg a fenekét. Illetve lyukas és kifolyik a kaki :)
2011. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi hőmérőztük, nem is tudtuk, hogy van szélcső.

De hiába lyukas a szélcső, amit mi "kipiszkáltunk" anno a lányomból, az biztosan nem volt folyós. :)

2011. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szélcsőre szavazok én is,100Ft körül van a gyógyszertárban,vegyél vagy 10et,hogy mindig sterilt dugj fel neki :D Hát ez csúnyán hangzott :D


A fiamnak segített,csak az volt a gond hogy hozzászokott,így gyorsan le kellett állni vele,még időben sikerült is...

2011. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

100ft?

Inkább 1000!

2011. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tévedésbe vagy, a szélcső kb 1000 ft vagy még több is lehet, gyógyszertár válogatja:

[link]

2011. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, csak "felületesen" érintem a kérdésed. Én egyiket sem próbáltam, mert valamiért én nagyon ellene vagyok az ilyen kúp-lázmérő és egyéb fenékbe bedugós dolgoktól. De ettől függetlenül nálunk is voltak kaki-gondok. Én pl laevolacot vettem, nekünk az segített, kétnaponta adtam neki. Nem tudom, azt pl Te kipróbálnád-e, szerintem hatásos, és igazából mondhatni cukorszirup, nem "normál" gyógyszer.
2011. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonló volt a helyzet. 2 hónapig napi rendszerességgel haszáltuk a szélcsövet. Nekünk nagyon jó volt, mentek a szelek és kifolyt rajta a széklet is. Szinte azonnal megkönnyebbült a fiam. Nem szokott hozzá. 1 hónapja 3x-4x megmasszirozom a pocakját, most igy sikerül kordában tartani a panaszait, de előfordul hogy szükség van a szélcsőre is.

2011. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!