Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízható az a hőmérő,...

Megbízható az a hőmérő, amivel a fülben lehet mérni a testhőmérsékletet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a kisfiam belázasodott, és olyan idegesítő, hogy ki kell csomagolnom a pelusból ahhoz, hogy megmérjem a lázát. mindig felébred.
2010. nov. 30. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha 20-szor mérem, akkor 20 különböző eredmény volt, igy nem használom.
2010. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 éves kortól ajánlják a fülben történő mérést, addig azért nem megbízható, mert nem illeszkedik pontosan a lázmérő.

Hónaljban is mérheted esetleg, bár nem írod, mennyi idős a gyerkőc.

2010. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyereknek születésüktől fogva hagyományos lázmérővel mérek, a hónaljukban. Erre nem szoktak felébredni, úgy csinálom, ohgy észre se vegyék.

Van fülhőmérőnk is, de ahogy már más is írta, mindig más eredményt mutatott, és ha lázas volt, akkor se mutatott lázat.

3 éves kor után, amikor már nagyobb a hallójárat, akkor ajánlott használni.

2010. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi fülhőmérőt vettünk elsőre. Ahogy az első is írta, 20 mérésből (egymás után) 20 különböző értéket mutatott. Mi vettünk egy digitálisat. Ha nagyon melegnek érzem úgyis popóban mérem Neki, ha bizonytalan vagyok, akkor hónaljban, ha az egy kicsit magas, akkor jöhet a popós.

Nekünk nem vált be a fülhőmérős.

2010. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Totál megbízhatatlan.Én hónaljban mérem a babámnak a hőjét pár hetes kora óta.Lazább ruhát adok rá, hogy könnyebb legyen a mérés.
2010. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, mi épp most akadtunk ki 2 fokkal!! mért kevesebbet mint egy digitális a popóban. Melegnek éreztem a kis fejét, hát mértem , mértem vagy 6x aztán gyanúsan elpilledt a gyerek így megmértem a sima digitálissal és akkor ájultam be!

Említettem a gyerekorvosnak ő azt mondta ki ne dobjam azért, mert később jó lesz most még kicsi a füle, hogy ott ez a hőmérő meg tudja mérni.

16 hónapos így mi is visszatérünk a sima lázmérőhöz.

2010. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

sajnos nekem egyszerűen nem sikerül hónaljban megmérnem, mert mindig izeg mozog, sosem annyit mutat ott, mint a popsijában

akkor marad az éjszakai kicsomagolás

2010. dec. 1. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízhatatlan. Amilyen drága volt, úgy nem ér semmit, csak felidegesítettem rajta magam. Már csak a digit. lázmérővel mérem, popóban.
2010. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!