Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma egy hete nem kakil a...

Ma egy hete nem kakil a babám, születése óta ilyen, de eddig a 4 nap volt a legtöbb. várjak vagy csináljak valamit? (hőmérő, szélcső? ) jókedvű, hasa nem kemény, szél megy tőle.5 hetes baba.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A dokim szerint 5-10 nap is előfordul az anyatejes babáknál. Nálunk a rekord 8 nap volt, aztán meg minden nap 3-szor:D

Szóval ne aggódj, az anyatejet majdnem 100%-ban megemésztik a kicsik, ezért ritkább a kaki.

Ha jókedvű, és nem látod, hogy bántaná, akkor semmi baj, majd kijön:D

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyatejes babánál normális a 7-8 nap is.
2010. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4-5 naponta kakilt, a rekord két hét volt. De ez csak egyszer. 8-10 nap után elkezdtünk hőmérőzni. A védőnő glicerines kúpot javasolt, de sokan nem ajánlják, ezért mindenképp ki akatam várni a két hetet, mielőtt használom. (két hét a maximum, ami még normális). Szerencsére nem kellett.
2010. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak kaki mentes napjaink. A legtöbb 6 nap. Nekünk a nagyon cukros kamilla tea vált be, igaz az édes lötty után nehezen fogadta el a cicit. Először csak a hajnali első evés helyett kellett adni, ha nem lett eredménye akkor minden evés előtt.

Nekünk csak a hozzátáplálás után állt be a napi egy kaki.

2010. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma van a nyolcadik nap,még semmi.viszont tegnap délután nagyon fájlalta a hasát(de talán a grapefruittól,mert azt ettem).ma már tegyek egy kúpot?tegnap este megpróbáltam a szélcsőt,de nem jött semmi.lehet rosszul használtam?!
2010. márc. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!