Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danone termékek közül melyiket...

Danone termékek közül melyiket adod 1 év körüli gyermekednek? Puding, joghurt stb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Joghurt.
2011. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A krémtúrót is nyugodtan adhatod neki.
2011. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Danonino, 4 pici, abból a málnás vaniliás, banános. Tejszelet. A többi danon joghurttól kipattogott. Valamint a milli kocka dobozos krémtúrót, milli piruettet, valamint a nagy családi milli pudingot kapja. Pöttyös rudi csokival:) A többi tejterméktől olyan kiütéses, mint ha bárányhimlős lenne. Állítólag a doki szerint a joghurt kultúrás termékeket nem bírja!
2011. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a joghurtot. a Danonino a lánykámnak kevés lenne :)

mostanában gondolkodtam valami kis pudingon is neki.


adok még: milli krémtúrót.

2011. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
egyiket sem! Túlcukrozott művackok.Otthon lehet készíteni natúrjoghurtból és különféle gyümölcsökből turmixot, sokkal egészségesebb és hamar megvan. Most van ez a "nap mint nap" vagy mi a fene a neve ,joghurt ,az meg már kritikán aluli a barbirózsaszín színével és pvc ízével.
2011. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én kisfiam sem kap ilyesmit. Joghurtból csak Cserpes joghurtot, egyébként pedig én készítek neki házi krémtúrót, vagy csak gyümölcsöt turmixolok össze túróval. Szerintem egészségesebb és friss. :)
2011. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom megeszi egyszerre a 4 danoninot, de nagyon finom nem csodálom.
2011. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Danone márkából semmit, nincs jó tapasztalatom vele. Joghurtot, sajtot, túrót eszik.
2011. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a piruettet, és az egyéb pudingokat biztos hogy nem , mert tele vannak E betűs dolgokkal.
2011. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!