Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtál tejet gyermeked...

Mikortól adtál tejet gyermekednek?

Figyelt kérdés
9hónapos nekem még van tejem de már nem szopizik,sajnos az okát nem tudom leválasztotta magát:( Tápszert nem adok,járt már valaki így????????,
2011. szept. 11. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tápszert adj, mint tejet.

Tejet majd 1 év felett.

Mi bajod van a tápszerrel? Tele van vitaminnal, ha nincs anyatej, akkor 1 éves korig ajánlott.

2011. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

11 és fél hónapos koráig tápszert kapott a lányom.Onnantól kezdve nem volt hajlandó elfogadni egyik fajtát sem:(azóta 2.8%-ostejet kap.

Viszont a gyerekorvosunk azt mondta 8 hónapos korába hogy próbálgathatjuk neki a tejet is.

2011. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éves korától. A te belátásod, hogy adod-e hamarabb neki. Az én fiam 10-11 hónaposan még hasmenést kapott a tejtől, pedig nem magában adtam, csak azzal kavartam ki a krumplipürét. 1 éves kora óta semmi baja vele.
2011. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én csak 5 hónapos koráig tudtam szoptatni a babám, mert elapadt a tejem, Utána 3 hónapig fogadta el a tápszert, azután gyáltalán nem volt hajlandó meginni. Tejet nem mertem adni neki, ezért nagyon sok teljalapú ételt adtam, hogy meglegyen a szükséges mennyiség (tejpép, joghurt, túró, stb).

Egy éves kora után próbáltam a tehéntejet, de nem issza meg azt sem. Most 16 hónapos, és minden nap tejbegrízt adok neki reggelire, és naponta 1x joghurtot.

2011. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1éves korától kap tejet. Házit vagy bolti 3,5%ost. 3hónapig szopizott,utána 1éves koráig antirefluxos tápszert ivott. 9-10hónapos kora körül már kapott tejben készült ételeket.
2011. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!