Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KI látta tegnap este a life...

KI látta tegnap este a life network-ön a a tinianyák című műsort?

Figyelt kérdés

HÁt én is tini anyának számítok, mert 18éves vagyok. De ezen kiakadtam.Mi az hogy nem foglalkozik a babájával? nem ő alszik vele, eteti,pelenkázza?

Úr isten... Nekem 8hós a fiam, de eddig 1kezemen megtudom számolni hányszor pelenkázta át más, vagy etette meg, arról nem beszélve hogya 8hónap alatt egyszer nem aludt senki mással....

Szóval ezért általánosítanak hogy fiatal anya-rossz anya, felelőtlen anya?


2011. szept. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézni a műsort. Az én fiam 4 éves, de elég elszomorító, ami ÁLTALÁBAN jellemző a fiatal anyákra. Sajnos sokaknak csak játékbaba.. :(

20/L

2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, aki éretlen az anyaságra. A nagyon tinik közül sokan egyáltalán nem tudják felfogni, hogy a gyerek nem játék, és gondoskodni kell róla. De sajnos ismerek olyan felnőtt nőt is, aki szinté nem törődöm. Nem csak korfüggő a dolog.

Nekem két ismerősöm is fiatalon szült (18 és 19 évesen), mégis gondoskodóak és mindenük a gyermekük.

De előítéletek mindig is lesznek a fiatal anyákkal szemben, mint annyi mindennel szemben is.

Nekem 27 évesen született meg a lányom, egész napon vele töltöm, látom mekkora felelősség ez. Le a kalappal az előtt, aki a tiniéveit gyerekneveléssel tölti felelősségteljesen.

2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem nagyon felháborított, meg ahogy beszéltek a gyerekről hogy legalább nem kell suliba járni,meg korán kelni...

Aztán lehet hogy csak azért érintett érzékenyen mert én is mindig kapok különféle jelzőket a fiatalságom miatt...

2011. szept. 5. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tinianya, 27 évesen szültem, de már évekkel korábban szerettem volna. na nem tiniként :-) viszont a műsor engem is mélységesen felháborított. és őszintén szólva, nem nagyon hittem benne, hogy a védőnőnek sikerül megreguláznia őket. :-O

családgondozóként funkcionáltam egyébként még a babám szüleétse előtt. szóval tinianyákkal naponta találkoztam. sokan felelőtlenek valóban, de azért szerencsére vannak kivételek.

2011. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!