Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Life Network Tv csatornán...

A Life Network Tv csatornán mikor van a Szüléstörténetek című műsor?

Figyelt kérdés
Az ajánlóban sosem írják ki, csak azt, hogy ősszel és a neten sincs rajta a TV műsorukban a dátum. Nagyon érdekelne.
2009. nov. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de a Zone Realityn délutánonként szokott lenni, nem tudom, pontosan hánykor.
2009. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! megkerestem neked:D [link] remélem jó a leírás és erre is gondoltál :D
2009. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Kedves második, igen ezt kerestem, nagyon-nagyon köszönöm a segítséged, nagyon örülök, mindjárt megyek és megnézem. Azt mondják szép történetek és enyhíti a nagyfokú félelmet. :)

2009. nov. 13. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a realityn néztem de sajnos vége lett.milyen érdekes....megszültem és rá két hétre vége lett :) Abba a két hétbe végig bőgtem az egészet karomon a kisbabámmal! :) Vissza sírom az egész élményt! Felejtehetetlen...a fájdalmam nagyon nagy vollt...de abban a percben,mikor a kezembe adták akkor mondtam a páromnak hogy kár hogy vége.... :) Átélném újra meg újra :) 17.én lesz 3 hónapos már a nagylány....de rég volt már újszülött :)
2009. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!