Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem durva egy...

Szerintetek nem durva egy kicsit a Carton Network müsora a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Az egész müsör idő alatt mást nem lehet hallani a rajzfilmekből csak a fin@ást a hányást,a böfögést,hogy hogyan kell megenni a fikát stb.Ki az az állat aki ilyen müsorokat szerkeszt gyerekeknek?Mert feltételezem nem felnötteknek készitik.
2011. jan. 3. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz. Amellett rengeteg szörny, gnóm szerepel bennük. Sokkal inkább akkor Süsü, vagy Pom-Pom. Azok legalább aranyos, kedves mesék voltak.

Amíg tehetem, addig az én gyerekem válogatott meséket nézhet csak.

Néhányszor én is néztem pl. a Pindúr Pandúrokat. 3 aranyos kislány, aztán nekiállnak verekedni. Az ütéseket lassítva mutatják, és látod amint vér, fog, agyvelő(!) repül ki a másik fejéből... Na, én ezen akadtam ki!

2011. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem 2 gyerekem van. 3, ill 5 évesek. Minimax és Jim Jam az engedélyezett mesecsatorna számukra. Bár ha véletlenül nem ott van a tévé, és olyan a műsor, akkor v elkapcsolják, v szólnak. Ha végképp nincs épp nekik való mese, akkor természetfilmet nézhetnek, ám legtöbb alkalommal kikapcsoljuk és játszanak/játszunk.
2011. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy meddig mehetnek még el...


Nálunk a nagyok néha nézik, a kicsi szerencsére abszolút nem szeret tévét nézni, 2 éves múlt. Maximum a Kisvakond, amit megnéz.

2011. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom.hogy nem kéne engednem de a nagynak most 7éves ez a kedvenc csatornája.Akkorákat röhög amikor mondjuk fi@anak a mesehősök,hogy majd leesek a székről.De mostmár a kicsi is 5éves az is fetreng a röhögéstől ezeken a hülyeségeken.Engem nagyon zavar.
2011. jan. 3. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon gázos mesék:)

Mondjuk ez a csatorna már nagyobbacska gyerkőcöknek,és sztem inkább fiúknak van kitalálva.Ők ezt pont 6-8 éves korban nagyon viccesnek találják.(puki,pisi, stb..a legviccesebb szavak)

De hogy még egy csatorna erre alapozzon,mert erre kíváncsiak a gyerekek és mert erre van kereslet az gáz....

Egyébként nem kötelező nézni,le lehet kódolni..mondjuk nálunk nem kell,mert amúgy sincs rá igény.

2011. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben amikor nincsenek éppen a képernyőre tapadva,de megy a TV átkapcsolnám másik csatornára (márha van választék)hátha rászoknak másik sorozatra.Pl az enyémek jó ideje Disney Channelt néznek helyette,ritkán kapcsolgatnak.
2011. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is durva. Nálunk tiltva van.
2011. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is durva, sokszor inkább gusztustalan. Nem hogy kisgyerekeknek nem való, de szerintem még egy 10 évesnek sem. Szerencsére nem is érdekli a családban egyik gyereket sem.

Inkább a kamaszoknak és felnőtteknek való, bár ez a való szó is enyhe túlzás.

2011. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kisebb koromban néztem a tesómmal.(5 évesek voltunk) akkor mi inkább Scooby-Doot néztük bár abban is vannak szörnyek
2013. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)

Szerintem ez azért is zavaró mert most,hogy már 17 vagyok beláttam,hogy ez nagyon rossz káros csatorna.És ebben nagyon zavaró,hogy a gyerek 5-6 éves korban a legbefolyásolhatóbb és szerintem akik ilyeneket néznek abból lesznek ezek marha durva gyerekek az oviba,meg az isiben

2013. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!