Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál kisbugyit a gyerekre?

Mikor adtál kisbugyit a gyerekre?

Figyelt kérdés

19hós a lányom.Pár napja kezd szólni ha pisilnie kell.Tegnap volt az első délután(2-9ig) amikor nem pisilt a pelusba csak a wc-be.Hány nap után probálkozzak kisbugyit adni rá?

A másik kérdés,az normális hogy szól hogy kaka( a pisit is igy mondja)ráültetem a wc re és olyan mintha nyomná a pisit,nyög.nem simán elereszti mint a pelusba hanem mintha erőszakkal pisilne.


2011. szept. 6. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A szobatisztasághoz próbáltam kötni. Bugyi és pelus együtt soha nem volt. Vagy bugyi vagy pelus. Én úgy gondolom, hogy talán segít neki kötni a dolgokat egymáshoz. Azon az elven voltam, hogy mindkettővel talán összezavarom.
2011. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdtük a leszoktatást a pelenkárol egyből a bugyi volt rajta. Csak, hogy legyen valami változás és ahogy irták előttem tudja kötni valamihez.

Szerintem lehet, hogy azért nyög, mert még nem kell neki pisilni csak erölteti, mert annak örülsz és dicséred. A lányom a büntiből is pisilni kell mondattal szabadul és akármilyen sürün is mondja mindig produkál egy picikét.

Talán ez lehet az oka.

2011. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyár elején lett szobtizsta, mostanűba adok rá, nagy melegben itthonra nem adtam, csak ha elmentünk
2011. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most, a 20 hónapos fiamra. Már vissza tudja tartani a pisit egy ideig, és ha kisgyata van rajta szól is, hogy pisilni kell. Most kezdi a bölcsit, ha télre felfüggesztjük a dolgot, nekem az sem gond.
2011. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 19,5 hósan kezdődött, az hogy szólt!És én is rogtön bugyit adtam rá!És kb 2 hét után már ha mentünk valahová (babakocsi autó) akkor sem adtam vissza a pelust mert őt megzavarta!Így 2 hetes nem volt beleset!21 hós a lányom!ÉS már csak az éjjeli alváshoz van pelusa!


Nekem a mai napig nme mindig úgy szól hogy tudjuk mi lesz belőle!Szóvl nekem meg mindig azt mondja pisi!De ha az udvaron emelem fel,és kaki is jönne akkor kiabál, hogy béka!Békás a WC szűkítője!SŐT most ju t eszembe, hogy eleinte nekem azt kiabálta hogy BÉKA!vagy 3 hétig! :)De kint is vagy az utcán is! :)


Most hétvégén múlt 21 hós, de nem különbözteti meg, csak akkor ha már a wc-n ül, akkor mondja hogy "kaki is"!

2011. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!