Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyhónapos babám szeme születé...

Egyhónapos babám szeme születése óta váladékozik, már kétfajta szemcseppet is elhasználtunk. Könnycsatorna átmosásra számíthatunk? Az hogy történik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű igen..a lányomnak is váladékozott a szeme. A szemész azt mondta, hogy várni kell, mert ahogy fejlődik a baba, úgy fejlődik a könnycsatorna is.

Így is lett az egyik "meggyógyult", a másikat viszont át kellett mosni. ! hónapos volt mikor átmosták

A szemébe cseppentenek, majd egy fecskendőben lévő folyadékot átnyomják a könnycsatornán...

Azt mondják nem fáj a piciknek-bár még eddig egyik sem tudta mondani, hogy fáj :-)-inkább azt nem viselik jól, hogy lefogják őket. néhány percig tart :-(

Én sírtam, mikor csinálták neki, olyan kétségbeesetten sírt. Az apukája fogta a fejét... :-(

Mára kutya baja, 10 hónapos a Drágám! :-)

2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fiamnak is volt,születése óta,mi is kb 4-5szemcseppet használtunk,egyik sem használt,igy 2hónaposan mosták át neki először,aztán még vagy 3x 2naponta.Minket be sem engedtek,csak elvitték a gyereket.Én kint zokogtam,a gyerek bent orditott.Azt mondták tényleg nem fáj nekik,csak megijednek hogy lefogják őket,(az enyém is azért orditott)pár mp volt az egész.Mire nekikezdtem "bömbölni",már hozták is vissza,és már nem is sirt:)
2011. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3. féle szemcsepp segített végül, pedig nálunk is majdnem könnycsatorna átmosás lett. Ami végül segített, az a Tobrex volt.
2011. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!