Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet úszni a könnycsatorn...

Meg lehet úszni a könnycsatorna átmosást? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hónaposan esett át ezen...Egyik szeme napjában könnyezett 2-3x is, és ezért meg nézték hogy a másik , nincs e elzáródva.Az egészben az volt a rosszabb, nekem legalábbis, hogy magára az átmosásra nem mehettem be, elvették az én pici babám:(Nagylányként viselte, nem fájt neki, csak a lefogás miatt sírt, fél perc volt az egész,de nem volt hála ég semmi baj, és felszúrni nem kellett neki.
2011. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MI megúsztuk,pedig azt hittük nem fogjuk!napi 5*kellett porszívózni az orrát és az orrnyergét masszírozni->utána szívni.így ÖT nap alatt helyre jött a szeme,el sem hittem,úgy örültem.mindenképp próbáld ki!!
2011. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én elvittem az akkor pici lánykámat átmosatni a könnycsatornáit, mert az orvos azt mondta muszáj.

De! Amit akkor átéltem az pokol volt. Elvették a karomból, nem mehettem be vele, 3-an fogták le, pedig pár hónapos volt még csak, ordított, én meg kint bőgtem.


Most már 10 éves, ugyanúgy könnyezik mint picibaba korában, de soha-soha nem csináltatnám újra meg!!!!!

Gyakorlatilag semmi haszna nem volt csak fájdalmat okoztak neki.

2011. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot,mindenképpen kipróbálom!

és amikor kiporszivoztad,akkor ki is jött neki valami?

2011. szept. 24. 19:09
 5/12 A kérdező kommentje:

19:08!

sajnálom,nagyon rossz élmény lehetett!


háát most még jobban azon leszek,hogy valahogy ,megússzuk..!

2011. szept. 24. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az ellentábort erősítem.nálunk 3 hónapig folyamatosan csinálhattam bármit,nem múlt el.kipróbáltunk többféle szmcseppet,orrszívást,orrnyereg masszírozást...semmi,míg végül a doktornéni beutalt minket.már bánom,hogy nem előbb mentünk,kb fél perc volt az egész,az egyik dokinéni lefogta,amásik egy pillanat alatt átmosta neki.csak lefogás miatt nyekergett egy kicsit,mire rájött,hogy mit csinálnak vele,már vége is volt.és azóta sincs semmi baja a szemének,már 1.5 éves.viszont az orrszívás a mai napig kész gyötrelem,nagyon útálja.most ismét babát várunk,de ha megint ilyen gondunk lesz,most már tuti nem várom meg a 3 hónapot egy ilyen átmosással.

2011. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is porszívóztuk. napi 3x 10 naqpig. orrsprayt is használtunk, tengerisósat.
2011. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha nem jön semmi,a vákum a lényeg.ja!a másik orrlyukát fog be.
2011. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 hónaposan vittük el átmosatni, mert össze volt tapadva. 5 féle szemcseppet próbáltunk ki, de egy sem hatott. Porszívóztuk is az orrát, de az sem jött be. Szerintem ne arra menj, hogy megússzátok, mert tényleg kb egy fél perces beavatkozás, nem is fáj a babáknak. Inkább legyetek minél előbb túl rajta, neked is, neki is jobb lesz! És tényleg csak fél perc.
2011. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az én lányomnak is kilátásba helyezték, de szerencsére 3 hónapos korában elmúlt. pedig ő is kapott cseppeket rá, hiába. meg kammiláztam, sima vizeztem, sőt még anyetejjel is átdörzsöltem mert azt is ajánlották.


de megkérdezhetem hogy hogyan történik az átmosatás? vagy mit mosnak át és mivel?


köszönöm

2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!