Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának bolti tej?...

10 hónapos babának bolti tej? Ti hogy adtátok neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Bögréből issza, ízesítés, vizezés, higítás, forralás nélkül. nagyon szereti
2011. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem korai.

én 1 év után próbáltam meg, jól hígítva, pár kortyot adni és így is teljesen kiütötte.


előbb mindenképp főzés, sütés utáni tejjel találkozzon (tejes kifli, bármilyen kelt tészta, főzelék), és csak azután friss tejjel.

2011. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kizárólag folyékony tejbegrízt főztem belőle, cukorral édesítettem, később mézzel anno a cumisüveg cumi részét nagyobbra lyukasztottam és simán megitattam vele, szépen fejlődtek tőle. Az 1,5 %-os tej az gyakorlatilag tejipari melléktermék, a 3,5%-os tej talán megbízható, ha mindenképpen tejet szeretnél adni neki, akkor egy-egy decit hígítás nélkül, ezek elvileg pasztörizált tejek, szóval forralni felesleges, de én azért felforralnám ha most lennének kicsik a gyerekeim
2011. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én lányomat nem ütötte ki, "csak" ekcémás lett :(
2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A húgom tejallergiás, de a kecsketejtöl semmi baja nem volt.
2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SEHOGY!!

Még 10 évevl ezelőtt is csak 1,5 évesen adtam fimnak,a akkor is feles tejet.

A kicsinek meg csak 2 évesen.

monsduk 10 hónaposan még anyatejet kaptt elég sokszor.

A kecsketejnek ugyanúgy magas az ásványianyga tartalma, mint a tehéntejnek,semmivel sem egészségesebb.

2011. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!