Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltesz babáddal...

Mennyi időt töltesz babáddal a játszótéren naponta és mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a kertben vagyunk 14 hós és ha felkel, eszünk kicsit pakolunk és már megyünk is ki... napi 3x mondjuk 2 órákat tuti kinn vagyunk, kiv. nagy melegben nem engedtem ki a lakásból...
2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves kislány,délelőtt és délután 2-2órát.
2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam reggel 9-tol delutan 3-ig bolcsibe van. Delutan 3-kor a ferjem hozza el es egybol mennek a jatszoterre en 17 ora utan erek haza megyek a jatszora. Onnan egyutt jovunk haza 18 orakor vacsorazni. Tehat 3 orat van jatszoteren ha jo az ido. Ha rossz ido van akkor bent jatszunk vagy elmegyunk valamerre zart helyre. Delelott mielott bolcsibe viszem es szinten jo az ido, megallunk a parknal es megetetjuk a kacsakat meg a mokusokat es egy kicsit szaladgal. De ez csak csekely 20 perc. :( Amugy a bolcsibe is viszik ki oket eleg sokat. Van egy hatalmas kertje es jatszotere a bolcsinek. Meg kerteszkedni is szoktak. Tegnap pl. almat szedtek es ma almas pite volt ebed utan. :)) Ugyhogy eleg sokat van kint de velunk csak 3-3 es fel orat naponta. :(
2011. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17:16-os vagyok, a bolcsis anyuka. Bocsi, elfelejtettem irni, hogy 19 honapos.
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt, ha nincs túl meleg 1-2 órát és délutáni alvás után is kb. 2 órát vagyunk kint az udvaron.19 hónapos
2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!