Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban, és hogyan...

Mennyi idős korban, és hogyan álltatok át a cumisüvegről a sima pohárra a reggeli és esti tejivásnál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt a fiam.

A reggeli tök simán ment, szívesen utánzott engem, hogy bögréből iszom.

Az esti viszont :((( most 21 hós és még mindig üvegből iszik, kétszer adtam (volna) neki pohárból, de úgy sírt, hogy majd' megszakadt a szívem.

Simán tud bögréből és pohárból is inni, de este anya ölébe vackolódva a félhomályban egyelőre jobban esik az üveg.....

2011. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 20 hon és este cumisüvegböl iszik az ölembe bujva.Amikor belépek az üveggel a szobába nagyon örül,hogy jön az esti tejcsi.Majd leszokik rola,napközben persze pohárbol iszik.
2011. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

19 hónapos, és nem akarja pohárból. Akkor nagyon keveset iszik, cumisüvegből 2,5 dl-t.

Napközben már rég nincs cumisüveg, de reggel és este igen :)

Nem lesz tőle semmi baja, majd elhagyja, néha megpróbálom a poharat, majd..... nem siettetem:)

2011. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az én lányom 26 hónapos, napközben már rendesen iszik pohárból, de a reggeli és az esti tejet még cumisüvegből issza. Még nem próbáltam átszoktatni, de lehet hogy most elkezdem a reggelivel. Amúgy az orvos is javasolta, hogy 2 éves kor körül álljunk át a pohárra.
2011. szept. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!