Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereked miből issza...

2 éves gyereked miből issza az esti-reggeli tejét-kakaóját? Cumisüvegből, vagy pohárból? Hogy szoktattad le a cumisüvegről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom cumisüvegből, 20 hónapos
2011. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sima pohárból amiből én is.
2011. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itatópohárból issza!
2011. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha nem cumisüvegezett, így amióta csak iszik, sima pohárból kap inni. 15 hónapos kora óta ebből is egyedül iszik.
2011. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből. Akkor fog róla leszokni, ha már ő maga nem fogadja el belőle a tejet. Én ezzel békén hagyom.
2011. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A cumisüveget egy életre megutáltam!Nagyobbik fiam 3 éves koráig nem volt hajlandó semmi másból elfogadni az innivalót. Rengeteget kínlódtunk, jött a sok hiszti, könyörgés stb. Aztán 3 évesen rajongott a kukásautókért, és jött a nagy ötlet, hogy együtt beledobtuk a nagy kukába a cumisüveget és amikor vitték a szemetet a kukásautónak adtuk.Na ezt az egyet hajlandó volt elfogadni, elértem, hogy egy fél éve már pohárból iszik. De sokat szenvedtünk érte.

A kisebbik fiam 7 hónapos és pohárból tanítom inni, cumisüveg közelébe sem engedem.

Ha csak teheted válasszátok a poharat, jobb lesz úgy mindenkinek.

2011. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
cumisüvegből.de csak a reggeli és esti tejet.Amikor már nem kér tejet nem iszik üvegből ennyi.mostanában ez elég sokszor előfordul már.
2011. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem ivott cumisüvegből,sokáig szoptattam (19hónap)és azután már saját kis-bögréjéből ivott.Kisebb korában az anyatej mellett ha ivott vizet,akkor azt itató pohárból ,vagy sima pohárból kapta,és egy időben pedig a kulacs volt a mániája(játszótérre,sétálni mái napig abban viszünk inni)Még jó hogy csak egy cumisüveget szereztem be anno,és a kistesó megörökölte,bár még ő sem használta.Egy két és fél éves és egy öt hónapos kisfiúk anyukája
2011. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is két éves a lányom és még cumisüvegezünk reggel-este, sőt a déli alváshoz is. Nem tudom hogy fogjuk elhagyni, de most még így issza meg a napi elegendő folyadékmennyiségét és ez engem megnyugtat. Az iskolában már csak nem használjuk majd! :D Tud inni pohárból is és főleg egyedül szeretne, de úgy nem iszik annyit, mint üvegből!
2011. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reggel cumisüveg, napközben és este pohárból iszik.


Reggel még túl kómás a pohárból iváshoz :) Majd ha el akarja hagyni, akkor majd el fogja. Egyenlőre még kicsi, nem erőltetem a leszokást semmiképpen.

2011. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!