Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen időközönként...

Anyukák! Milyen időközönként mossátok ki a babátok kiságyában a lepedőt, rácsvédőt, takarót? Érdekelne, hogy azonkívül ha lebüfizi, vagy pisis lesz, (mert gondolom akkor azonnal) mi a megfelelő higiéné?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lepedőt 3 hetente, a mi ágynemünkkel együtt, a rácsvédőt és fejvédőt kb. negyedévente, a takarót... nálunk babapaplan van, a huzatot szintén 3 hetente.
2010. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lepedőt hetente, ahogy a miénket is, takarót csak sétához használunk, azt olyan 4-5 hetente, matracra van védőmatrac, azt kb 3 havonta, rácsvédőt eddig egyszer mostam ki :$ 1 éves. Ha valamit lepisil, lebüfiz, akkor persze azonnal, de szerencsére ilyen ritkán volt eddig :)
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. :) Nyáron hetente mosunk ágyneműt (bablepedőt és paplanhuzatot is), de a többi 3 nem izzadós évszakban cca 3 hetente.
2010. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.En 3 hetente cserelek a babamnak agynemüt, a vedöt es a baldahint 1 honapba egyszer,nem azert mert koszos,hanem a por miatt!!!!
2010. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok,termeszetesen azonnal lecserelem,ha esetleg lebüfizi!!!!!!!!
2010. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lepedőt, takarót (ami vékony pléd) 1-2 hetente, hálózsákot 2-3 hetente, rácsvédőt havonta 1x. Van, hogy gyakrabban, mert néha ott landol az étlap - 10 hónapos, de még mindig sokat bukik.

*L*

2010. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lepedőt, hálózsákot hetente, rácsvédőt kb. 2 havonta mosom.Pizsamát két naponta.

/Z/

2010. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!