Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendon bababolton kívül...

A Brendon bababolton kívül hol lehet Tommee Tippe cumisüveget és kiegészítőket venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tesco-ban is lehet kapni.
2011. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindig Tescoban vettem, de több bababoltban is láttam már (pl. Baby Outlet) és olcsóbb is mint a Brendonban.
2011. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MI si vettünk már tescoban, és bababoltokban is soktam látni
2011. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A Tescoban sokkal drágábbak,mint a Brendonban.Én is ezeket használom,úgyhogy mindenhol figyelem az árait.
2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Csak azért kérdeztem, mert a Brendon eléggé messze van tőlünk és reménykedtem hátha máshol is lehet kapni! :)
2011. szept. 8. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor én vettem olcsóbb volt a Tescoban, de gondolom a kérdező ismeri a Brendonos árakat és majd a jelenlegi árakat összeveti.

A Baby Outletben leértékelve vettem, kifutó termékként, és úgy nagyon jó áron volt. Ha Bp-i vagy, akkor érdemes oda is benézni, meg egyéb bababoltokba.

2011. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Budapest környéki! Igen ismerem a Brendon árait és össze is vetettem a Baby Outletével! Hát a Baby Outlet jóval olcsóbb! Ráadásul tömegközlekedéssel is jól megközelíthető! Januárig meg úgy is van időm szétnézni a bacaboltok és a Tesco árai között!
2011. szept. 8. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Elefáni babadiszkontba is van.
2011. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor a körútra az Elefáni is felvéve! :)
2011. szept. 8. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Vaterára is szoktak feltenni vadonat újakat, és csomagokat is.
2011. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!