Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Diétázáskor lehet adni tápszer...

Diétázáskor lehet adni tápszert a gyereknek tej helyett?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam és elalváskor kakaót kap mindig.Sajnos most beteg és diétára fogtak minket.Adhatok neki tejitalt a tej helyett???
2011. szept. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen diéta? Tejmentes? Mert akkor nem, tej helyett búza, zab, kókusz vagy mandula tejet tudsz neki adni. Ezekből szerintem a kókusztej a legfinomabb, ráadásul kapható por formában is, így nem romlik meg pár nap alatt.
2011. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elkapott valami hasmenése vírust és csak azt mondta a doki,hogy diéta.Kérdeztem,hogy tejet ugye nem szabad?Azt mondta nem.Sajna azt elfelejtettem megkérdezni,hogy tápszert kaphat-e. :(
2011. szept. 8. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A tej hajt igy tekmentest tartsatok.Fött krumpli,háztartási keksz,tea,alma,banán stb
2011. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tejmentest
2011. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hasmenése van, pont azért kella diéta, hogy ne terhelődjön a bélrendszer. Ebből a szempontból a tápszeres kakaó kb. ugyanaz, mintha tejet adnál.

Reszelt alma, főtt krumpli, esetleg háztartási keksz, tea.

2011. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a tápszer is tehéntej, tehát nem
2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is megy a fiam pocija, +lázas is, én adokneki ropit, háztartási kekszet, almát, ebédra főtt krumolit evet főtt répával, délután banánt akp. de itasd..itasd , fiam éjjel lázas volt nagyon, ivott is, de délelőtt nem akart inni, enni sem sokat, és maludt, majd felkelt, és visszaaludt, és a doki mondta keltsem fel, és adjak neki 20 percenkjént inni, de már alig bírtam felkelteni. nekünk fél nap alatt a kiszáradás határára került szegénykém! azóta beleöntöttem egy csómo teát. de nagyon megijedtem. nem akarlak ijesztegetni, csak gondoltam leírom! jobbulást nektek!
2011. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!