Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok fa építőkockákat 10...

Adnátok fa építőkockákat 10 hós gyereknek?

Figyelt kérdés

Ismerőstől kaptunk egy nagy dobozzal, de van benne kisebb és nagyobb is. A nagyobbakat odaadhatom neki? Fa vasúti síneket? Lego Duplo szerű építőt mikortól érdemes nemi adni?

Persze állandó figyelem mellett? Azt olvastam, hogy ennyi idősen már imádják lerombolni a tornyokat


2011. nov. 7. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk Duplot az első szülinapjára (14hós most), de nem nagyon érdekli, csak a figurák amik benne voltak. Kb. másfél-2 éves kortól lesz izgi szerintem. Fa kockát én odaadnám, ha nem színes, csak natúr. Építhetsz neki, nyugodtan, tényleg imádnak rombolni ilyen korban. Ha olyan rágcsálós a gyerkőcöd, mint a fiam, tuti az lesz az első, hogy alaposan megrágja, de ha mellette vagy tudsz ellene tenni.
2011. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos színes, de ha nem veszi a szájába, akkor nem lesz gond belőle.
2011. nov. 7. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, odaadhatod neki. Az enyém is faépítőzik már 9 hónapos kora óta (vagyis akkor még rombolt inkább :D). Meg is rágta, de én ebből nem csináltam nagy ügyet.
2011. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno mikor még csak terveztem a fa építőt venni kislányomnak utána jártam, nem ártalmasak a festett fa játékok babáknak. Van nagyon sok játék pl csörgő ami már kisebbeknek is lehet adni, és azok is festett fák. Nem lesz tőle semmi baja, ha picit megrágja, csak benne marad a foga :D az apróbbakat kiválogatod a többivel nyugodtan játszhattok, a gyerekek imádnak rombolni nagyon fogja élvezni :)
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan odaadhatod neki (persze a lenyelhető darabokat vedd ki), nagyon jól fejleszti a babákat különböző formák, alakzatok.

A gyógytornász szomszédunk mondta, hogy a kéz és szemkoordinációnak nagyon jó tesz, ha különböző nagyságú dolgokat adsz a kezébe (pl. egyikbe kis kocka, a másikba hen.

Egy fakocka volt az, amit a fiam egyik kezéből a másikba átvett először.

2011. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kisfiam is válaszol... :)

Tehát, az egyik kezébe kis kockát, a másikba hengert tegyél.

2011. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!