Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni idénre még...

Érdemes venni idénre még triciklit 14 hónapos kisgyereknek? És ha igen milyen típusút?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még felesleges neki. Arra jó, hogy eltologatod vele, de hajtani még nem fogja tudni szerintem. Inkább így az őszi-téli időszakra vegyél neki egy kismotort. Azzal tud játszani a lakásban is akár. Tavasszal pedig jöhet a tricikli. Én így csinálnám.
2011. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsi hozzá még. vegyél kismotort :)
2011. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam elso szulinapjara kapott sogornomtol egy triciklit. Most 19 honapos es par napja kezdett el tekerni. Ugyhogy nyugodtan varhatsz szerintem tavaszig. Telen vagy keso osszel gondolom ugysem akarod tologatni hanem inkabb babakocsiba teszed bundazsakkal. :) Szerintem meg varj vele.
2011. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan triciklire gondoltam, amit a szülő tol, és van rajta kiesésgátló perem, és lábtartó. Azt tudom hogy nem tudná tekerni...
2011. szept. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!