Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kos jegyű babádnak milyen a...

Kos jegyű babádnak milyen a természete, vagy ha már nagyobb, babának ugyanolyan volt, mint kisgyereknek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

ÉN vagyok kos, azt tudom leírni, amit anyukám mesélt: nagyon jó gyerek voltam, okos, gyorsan tanuló, jól fejlődő. Rendesen viselkedtem, szófogadó, stb.


Nem tudom, hogy mikor történt a változás, de ma már tipikus kos vagyok! Nem tudom, örüljek-e neki...

2011. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk 16 hónapos és kos. Elég akaratos, ha valami nem úgy van amit elképzel egyből mérges/ most társul a hisztivel/. Nagyon komisz tud lenni, ha valami rosszban töri a fejét, látszik a szemén. Egész nap megy, nem tud ülni 5 percet sem. Gyorsan tanul, érdeklődik az új dolgok iránt. Mi ilyennek szeretjük!!!!!!
2011. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a 2,5 évesem kos, nagyon okos, érdeklődő, mindenkivel barátkozik, idegenekkel is simán beszélget, nem félős, önálló, játszótérről, bölcsiből alig akar hazajönni, egyedül is eljátszik, de igazi kos vonás, hogy nagyon akaratos, sokszor lehetetlen elérni nála, hogy szót fogadjon

babának is ilyen volt, csak akkor még nem volt hisztis :D mosolygós, érdeklődő baba volt, nem sírt soha, csak ha fájt valamije

2011. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: És pici babának is ilyen volt?
2011. aug. 4. 14:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban második?
2011. aug. 4. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Kos kislányom van. Nyugodt, érdeklődő kisbaba volt, nem volt gond vele, de tudta mit akar, és azt jól kommunikálta felénk. A szokásaihoz ragaszkodott, és ma is ragaszkodik. Most 16 hónapos, a határozottsága maradt, néha hisztibe torkollik. Alapvetően pedig nyugodt, barátságos, szereti a társaságot, kimutatja a szeretetét. Szép szóval, és határozottsággal könnyű irányítani, ha türelmetlen vagyok, akkor nem fogad szót. Dióhéjban ennyi. :)
2011. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piciként: Nappal nem sokat aludt, kb. 2-3 hós korától fél órát, naponta 3-4-szer. Fel tudta magát akkor is idegesíteni, pl.babakocsira akasztott csörgőn. Nem maradt meg a babakocsiba fekve, mert nem látott semmit. Már akkor is érdeklődő volt. Sírni nem sokat sírt. Második voltam.
2011. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:58-as! Mintha az én kislányomról írtál volna!!! :D

Most múlt 4 hónapos. Nem sokat sír, de ha valamin felpöcköli magát, akkor iszonyat hiszti van. szép mosolygós vidám gyerek. Hason fekszik a babakocsiban ha sétálunk és úgy dumál a járókelőknek. :) Ha nem éri el a cumiját, akkor el kezd vele "veszekedni". Már most kitűnik, hogy milyen makacs természete lesz, viszont nagyon gyorsan fejlődik, még a doki is megjegyezte, hogy ügyes, figyelmes baba.

2011. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!