Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonlóan válogatós kisgyerekn...

Hasonlóan válogatós kisgyereknek mit adtok reggelire?

Figyelt kérdés

19 hós a kisfiam. Se kenyér, se felvágott nem kell neki. És még sorolhatnám. De akkor mit?

Ezeket eszi: virsli, sajt, paradicsom, bundáskenyér, rántotta. Néha gyümölcsös joghurt, túrókrém.

Persze időnként próbálom adni neki, amit épp mi is eszünk, de nem kell neki.


2011. szept. 13. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Péksütemények. Kalács, bukta...
2011. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gabonapelyhek tejjel, joghurttal, müzli.

Lekváros, vajas-mézes kenyér, kalács.

2011. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tej sem, műzli sem, lekvár sem, méz sem. A kalácsot még régen megette, de manapság már azt sem. Próbáltam már a kakaót is, de az sem ízlett neki, pedig szereti a csokis dolgokat.


Gondolom majd a böliben nem fog válogatni, de addig még van pár hónap. :)

2011. szept. 13. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Túrós Fornettit
2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kínálgasd azért. A "böliben" meg változhatnak a dolgok. Ha látja, hogy a pajtások jó ízűen majszolják a kalácsot lehet, hogy ő is megeszi. Másrészről azért arra számíts, hogy ott nem tud válogatni. Valamilyen szinten eszi nem eszi nem kap mást.
2011. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mindíg a pirítós a mentőötlet, ezt mindig szívesen megeszik, meg a háromszög-melegszendvicset (nemtom mi a pontos neve, tudod, ilyen kis lecsukható szendvicssütővel lehet készíteni és 3szög alakú lesz a formája).


3 és 1.5 évesek amúgy, a nagynak volt egy időszaka 2 éves kor körül maikor rettentő válogatós lett egy időre, de hamar átvészeltük, én nem csináltam nagy fakszit ebből, nem kínálgattam többfélével stb, megkínáltam, nem kellett, akkor nem kapott mást (és a következő főétkezésig csak gyümölcsöt, semmi nasi, keksz, túrórudi stb). Akkoriban került bölcsibe amúgy, és ott rendesen evett, nem válogatott csak itthon próbálkozott :-) bár ő már nagyjából azt ette kétévesen, amit mi.

2011. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!