Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg rajtam kivul itt...

Van meg rajtam kivul itt olyan anyuka aki 18, honapos gyereket szoptasa?

Figyelt kérdés
18 honapos az en fiam,meg mindig szopik....reggel 1szer,delbe alvas elott de kicsit es este is alvas elott.Nincs sok tejem mar, sot nem is lenne eleg ha csak azt adnam.Amugy nem iszik sem tejport sem tehen tejet,semmit csak joghurtot adok,meg ilyesmiket.Nem akarja meg inni a tejet,a dokinak is mondtam es azt mondta semmi gond nincs ezzel es ne is eroltesem.Szoval arra lennek kivancsi,h hogyan szoktatad le,es ha meg szopik h akarod leszoktatni a cicirol?
2011. szept. 8. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én megkínáltam kakaóval(15 hós volt)Nagyon izlett neki,először kakaó-cici,aztán a cici nem kellett neki csak a kakaó:)Szerintem eljön mindenkinél az ideje,én úgy éreztem nem létszükséglet neki szivesen elhagyná.Ha ragaszkodott volna nem erőltettem volna.18 hónap még nem vészes:)
2011. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát az én kisfiam nagyon cicis volt, 3,5 évesen szokott le nagy nehezen, mert jött a kistesó és ezt végre elfogadta indoknak. Napközben kb. 1,5 éves koráig cicizett, utána már csak a lefekvéshez "kellett". Amúgy ő sem szereti a tejet, én sem erőltetem. Ha zavar akkor válaszd el: nekem nem volt szívem hozzá :-) Imádtam amikor esténként hozzámbújt és kérte a cicit.
2011. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!