Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homersekletre allitsam...

Milyen homersekletre allitsam be az LCD kijelzos (homerseklet ellenorzo) cumisuveget?

Figyelt kérdés
Nemreg rendeltem uj cumisuveget ami figyeli a homersekletet es amint lehult a megadott fokra akkor jelez de nem tudom megis mennyi legyen az a bizonyos homerseklet.Szerintetek?Bocsi ha hulyeseget kerdezek de lovesem sincs.Koszi a segitseget.
2011. szept. 8. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
atyaúristen, mik nincsenek már :DDDDDD
2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

így most lövésem sincs, de mérd meg kihült állapotban a tej(vagy tápszr) hőmérsékletét, és állítd be azt...

megkérdezhetem mennyi gy ilyen cumisüveg?pusztán kíváncsiságból:)

2011. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre Én sem tudok válaszolni, de csinálj meg egyet készre, mérd meg és utána Te is fogod tudni. Védőnő nem tud segíteni?


Ilyet még Én sem láttam! Jó kis szerkezet lehet! :D

2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Rákerestem a neten:

[link]

2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget.Kulfoldon elek az angol Ebay-rol rendeltem szallitassal egyutt volt kb 1000Ft .

De megneztem es Magyarorszagra 1800Ft lenne.

2011. szept. 8. 14:57
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]

Igy nez ki.

2011. szept. 8. 15:00
 7/13 A kérdező kommentje:
2011. szept. 8. 15:01
 8/13 A kérdező kommentje:

Valamiert nem mukodik a link talan ez.:

[link]

2011. szept. 8. 15:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Megprobalom megmerni a kesz teat ugyis meg kostolom.Vedonohoz pont holnap megyunk bar szerintem lovese sem lesz ahogy ismerem....
2011. szept. 8. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Tejhez vagy teához kell? Mert a tea szobahőmérsékleten jó (21-22 fok), ha a lakásban vagyok ettől lejjebb nem megy, tök mindegy milyen cumisüvegben tartod.

A tejről nem tudok nyilatkozni, de azt meg jó esetben a megfelelő hőmérsékleten úgyis hipp-hopp megissza a gyerek, így hiába a jelző funkció, úgysem kapnád ki a szájából, hogy melegítsd újra.

2011. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!