Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén-szombaton-baráti...

Hétvégén-szombaton-baráti találka lenne ami egész nap a szabadban lesz. El merjünk menni a 7 hós kislányunkkal? Nem baj h egész nap kinnt leszünk, és 2,5 órás az út? Adnátok tanácsokat is h mire figyeljünk stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha szép lesz az idő, nyugodtan menjetek. Amióta ilyen jó az idő, az én lánykám szinte csak evésre van bent, bár néha még enni is a teraszon kap. Vigyetek babakocsit, váltóruhát (hűvösebb és melegebb időre is), játékokat, szóval mindent amire szükség lehet. Mi rengeteget utazunk a kislányom 2 hónapos kora óta. Út közben én mellette ülök és ha elunja magát, szórakoztatom (énekelek, mondókázok neki, játszunk). Az autó általában elringatja, jókat szokott aludni. A napirend miatt se érdemes aggódni, 1 nap nem fogja megzavarni, ha nem minden a szokott rendben zajlik.
2009. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az utat, ha szerencsétek van átalussza, az én kislányomat legalábbis mindig elringatja az autó.


Mi húsvétkor voltunk egész napos főzésen a kislányunkkal.


Ha kint vagytok ezekre figyelj:

ne legyen közvetlen Napon, a fején legyen sapi, vagy kalap (ha fúj a szél, fülvédős sapi), vigyél naptejet és a pofiját kend be (szél és Nap ellen is véd).


Ha meleg van, itasd, vigyél plédet, hogy, ha jó meleg van, le tudod tenni rá. ( a kullancsokra vigyázz)

Mi babakocsiban altattuk.


Ja, és vigyetek jó sok játékot!! :)

Jó szórakozást!


7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!