Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használják még? Hasfájós...

Használják még? Hasfájós újszülöttnél a szélcsővel kapcsolatban várnék tanácsokat.

Figyelt kérdés
Minden mást kipróbáltam,nem segített!
2011. aug. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen használják. Nálunk is csak ez segített:-( A gyermekorvossal beszéld meg, fel is írja:-)
2011. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a patikában. Azt hiszem 1040 HUF vagy 1400 HUF volt, fogalmam sincs már.


Eddig 2× használtam, bár alig jött ki szél (puki), így feltehetőleg akkor nálunk nem ez volt a baj.

Viszont sokan dícsérik, unokaöcsémen is csak az segített.


Kisebbik végét popsikrémmel bekened és szép lassan feldugod a babának. Fontos, hogy ne erőltesd, ha nem megy tovább!

Ha sok szél van benne, akkor kifog jönni!

2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom alkalmanként, ha másképp nem tud pukizni, kakilni. De csak a legvégső esetben, mert azért hagyni kell, hadd próbálkozzon önerőből.
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk csak ez segít, a kórházban mutatták meg a csecsemősök, hogy hogy kell, már ott fájt a hasa. Én nem irattam, fel így olyan 1000 ft körül volt az ára, mondani kell, hogy újszülöttnek kell, mert több méretben van. Akkor szoktam használni, ha pl már egy órája üvölt, mert úgy görcsöl a hasa. Be kell krémezni popsikrémmel a végét, 1-2 centire feldugni, kb mint a hőmérőt, és közben kicsit körkörösen masszírozni a hasiját. (régebben hőmérővel oldották ezt meg, ez annál sokkal kíméletesebb, mert szilikonból van) Nálunk hatalmas pukik jönnek ki, meg kaki is. Egyébként próbáltam infacolt, gripe watert is, ezek nem igazán segítettek.
2011. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől tudott csak aludni a fiam! Megmentette az éjszakáinkat nem egyszer!


Espumisan csepp, gripewater, mosoly tea, édeskömény tea, stb elmehetett ám a ...

2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat.Mennek a kezecskék:-)
2011. aug. 30. 15:11
 7/7 Barbora78 válasza:
Szerintem nagyon hasznos a cső!Igazi megváltás utána a Babának!És a szülőknek is!:)
2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!