Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem hívtak meg egy szülinap...

Ha nem hívtak meg egy szülinapi buliba, akkor utána illik elmenni és felköszönteni a gyereket?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni.Van egy régi barátnőm,akivel az élet másfelé sodort minket,majd a gyerekvállalás (és a problémái amivel mindig megtalált) újra összehozott minket.A gyerekeinek szülinapjára szoktunk zsúrt tartani.Most is így volt,meghívtuk őket.Az ő gyermekének viszont most volt a szülinapja a napokban,és nem volt meghívás.Most nem állnak jól anyagilag,gondoltam nem lesz buli,és majd elmegyünk felköszönteni vmikor,de azért írtam neki aznap üzenetet,hogy boldog szülinapot.Épp most gondoltam rá,hogy felhívom,mikor menjünk.Viszont most láttam képeket a szülinapi buliról,amiről valahogy mi nem tudtunk.Nem tudok semmi problémáróla,mi ezt indokolhatta volna,mindig nagyon vigyázok,hogy ne bántsam meg,mert elég érzékeny.Csináljak úgy mintha nem tudnék semmriől,vagy kérdezzem meg hogy mikor lehet felköszönteni,vagy hagyjam az egészet a fenébe?
2011. szept. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Én legalábbis hagynám, kicsit sértő a dolog főleg ha tiszta a lelkiismeretem!
2011. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is hagynám :(
2011. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krisztivan ***** válasza:
100%
Hagynám az egészet a tisztelt "barátnővel"az élen.
2011. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám.
2011. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen képek? Zsúr volt, több meghívottal, barátokkal vagy csak családi fotók, nagymama-nagypapa, nagynénik, nagybácsik, unokatesók?


Ha utóbbi és ha nagyon jó barátnő, akkor én utána járnék a dolognak. Lehet, hogy nem is akartak tartani nagy dolgot, de a nagyszülők pl. ragaszkodtak hozzá, ezért nem hívtak meg, mert csak rokonok voltak.


Ha viszont zsúr volt, barátokkal, akkor én is hagynám, a barátságot is.

2011. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám.
2011. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a család volt rajta,hanem azok a gyerek,akik mindig ott vannak,és akik nálunk is szoktak lenni.A családot nyilván nem venném zokon,mert ők teljesen más tészta.Felhívom majd,hogy mi újság,hogy vannak,és ha felajánlja a találkozást,akkor adok még egy esélyt ennek a dolognak,ha nem,akkor nem keresem többet.
2011. szept. 9. 06:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Merthogy az utóbbi időben csak én hívtam mindig telfonon is.
2011. szept. 9. 06:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd írd már meg légyszi a fejleményeket!

Kíváncsi vagyok! :)

2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!