Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyéves szülinapi ajándék...

Az egyéves szülinapi ajándék mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Úgy értem felfogja egy egy éves hogy de jó ajándékot kaptam?Én egyenlőre fadominót néztem ki neki,igaz hogy most még nem értékelné,de hülyeséget meg nem akarok,mert most éppen csak a felnőttes dolgok érdeklik.
2011. júl. 20. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom annak örülne legjobban, ha mondjuk egy csomag pillepalackot vennénk neki ajándékba, vagy távirányítót, esetleg mobilt, de csak hogy rágcsálja. :)

Szerintem az első szülinap a szülőnek fontos, mert ez egy mérföldkő a gyerek és szülő életében, de a kicsi még mit sem fog fel belőle. Ugyanakkor nekem nagyon fontos esemény. :)

2011. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első szülinapi ajándék nagyon fontos! Az anyukának! :)

A mi kisfiunk a hiper-szuper játékokat kapott, de a legjobban a tescos óriáskiflinek örült.

2011. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1évesen még nem fogja fel,az én kislányom is kapott játékokat,de igazán csak később kezdett velük játszani.
2011. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam, hogy élményt fog kapni. Elvisszük valami jó kis játszóházba, ahol van sok gyerkőc, meg mindenféle játék, ott van apa-anya, sokat nevetünk, és együtt leszünk. Akkor és ott biztosan jól fogja érezni magát.

(Játékot meg úgyis kap majd a rokonoktól, meg egyébként is szoktunk neki venni rendszeresen, a korának megfelelőt.)

2011. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!