Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiúnak játékkonyha?

17 hónapos kisfiúnak játékkonyha?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Kisfiam egész nap eljátszana a konyhában az edényekkel, fakanalakkal.


2011. szept. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne neki, bár én kaptam fejmosást, amiért megvettem a fiamnak a (nem rózsaszín!) műanyag babakocsit.. Azt mondták melegnek nevelem, khmmm khmmm, bár ugye férfiak is szoktak babakocsit tolni és jó esetben szívesen főznek finomat :)
2011. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is tervezem a kiskonyhát! :D Edényeket már kapott!

Nagybratyóm mesterszakács, így nem néznek furán a rokonok. :D


16 hónapos fiúcska Anyukája

2011. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jesszus, ez komoly? Mármint, h azt mondták melegnek neveled? Sok ész szorult beléjük :)
2011. szept. 8. 21:45
 4/9 krisztivan ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan,ha őt érdekli.Barátnőm kisfia fantasztikus állatokat,telefontokot és kulcstartókat fűzött Gyöngyből.Szerintetek hogyan néztek ránk amikor elmentünk vele gyöngyöt venni!?Had próbálja ki azt ami érdekli.
2011. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond vele!

A fiamnak is van babakocsija (kék), meg játékkonyhája is, imádja. Sőőőőt.. még porszívója is van! :)

Ja, és 3 éves. Most kap egy felmosó vödröt, mert nagyon tetszik neki a nyeles felmosóm.

2011. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Porszívója az már neki is van :))

2011. szept. 9. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

21:44-es vagyok


Nekünk is van már felmosó és partvis szettünk!Annyira édes mikor meglátja, hogy nyúlok valamelyik felé már szalad is az övéért. Imádom!!!


Hol sikerült porszívót vennetek? Én csak rózsaszínt találtam eddig és már kezdem feladni a reményt, hogy találok nem csajos színűt. Már a játéküzletben is szóltam, hogy hozzanak egyet a fiamnak!

2011. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi a Müllerben vettük neki. Piros Miele, tényleg olyan, mint az eredeti csak kicsiben. De volt sárga színű, azt hiszem Bosch. Ill. itt tudsz rendelni is:

[link]

2011. szept. 9. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sárga porszívónk van, kispesten az Europark 1. emeletén van egy játékbolt, ott vettük.
2011. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!