Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok párásító készüléket...

Használtok párásító készüléket a babaszobában?

Figyelt kérdés
Jó a hideg párásító készülék vagy máshogy párologtattok vagy párologtattok egyáltalán?
2010. dec. 28. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én sólámpát szoktam bekapcsolni neki,külön nem párásítunk mert van egy nagy szikla-akvárium a falban és ez megoldja a pára kérdését az egész légtérben.
2010. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk hideg párásítót, ezzel párologtatok. Még tavaly télen vettük mikor megfázott a lányom és az orvos mondta hogy nem elég a száradó ruhákat betenni, párásítsak mellé.
2010. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi ultrahangos hideg párásítót használunk.
2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ultrahangos hidegpárásítót használok én is mostanában, mert a panel lakásban a kisszobában ilyenkor nagyon száraz a levegő.

De csak mértékkel mert azt is hallottam, hogy penészedhet a sok párától a fal.

Este lefekvés szoktam bekapcsolni.

Nekünk olyan készülék van ami mutatja a páratartalmat, így mikor bekapcsolták a fűtést láttam milyen alacsony páratartalom a szobában.

Szerintem jó dolog, mert az a pár darab ruha amit rá tudok neki pakolni a radiátorra az sajnos nem elég.

Egészségpénztárban is elszámolható.

2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem használok, inkább páramentesítek!

Tavaly bepenészedett a szoba, Isten ments, hogy még egyszer így járjunk!

2010. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért párásítasz?


Nem egészséges.Inkább páramantesíteni kellene.

Mert aztán nézhetsz ha tiszta penész lesz a fal és attól lesz allergiás a gyerek!!!

2011. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tényleg?Nem mondod?Úristen!!
2011. jan. 21. 14:54
 8/16 A kérdező kommentje:
Mióta itt lakunk(185m2-es a ház)még életemben nem találkoztam olyannal,hogy penész!Egyébként ki írta neked kedvesem,hogy én párásítani akarok??
2011. jan. 21. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:

Te kérdezted...

Ja, hogy akkora a házad.Akkor tényleg elbújhat a penész, hogy nem is találkoztok...:S

2011. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Ja és nem vagyok a kedvesed
2011. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!