Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel 2és fél...

Miért ébred fel 2és fél hónapos, tápszeres babám megint többször éjszaka?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos korában szinte átaludta az éjszakát 9-5. 20-ig aludt. Már két hete felkel 2-kor és 5-kor. Mit tegyek, hogy ujra jól aludjon? 2-kor nagyon éhes de 5-kor alig eszik csak sikongat. Nappal nem eszik sokat, ezért szerinem nem növekedési ugrás.
2011. szept. 9. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka éhes, akkor az azt jelenti, hogy nappal nem evett eleget.

Nekem mindkét gyerkenél ez volt, ha éjszaka felébredtek, vagy hajnalban korábban kezdtek ébredni, mindig az segített, hogy napközben emeltem a kaja adagjukon.

Most már a kicsi is 2 éves, de a mai napig korábban ébred fel hajnalban, ha előző nap valamiért keveset evett.

2011. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor van az esti utolsó evés? Nekünk a védőnő javasolta olyan 3 hónapos korában, hogy még fél10-10 körül etessük meg. Nálunk 7-kor van fürdetés és ő már fél8-8-kor kidől, nem tudjuk későbbre tenni a fürdetést, mert nem tud addig fennmaradni. Mondjuk ő nem aludta át az éjszakát elég sokáig 4-5-kor kelt enni, 1-1szer aludt tovább. Amióta fél10-10 körül még félálomban megetetem, azóta fixen 6-7-ig alszik. Néha felébred korábban, de ez ritka. Most 4,5 hónapos.
2011. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom nappal etetni, nem eszik meg csak 80- 100 ml-ket. Mások szerint tömöm a gyereket. Este nem bírja sokáig hamar elalszik. 7. 30-kor fürdünk de neki ez is korai, utánna eszik van hogy 130ml-t van hogy csak 30-at. de akkor is mindíg felkel 2-kor.
2011. szept. 9. 11:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyakrabban kellene megetetnem, mert egyszerre nem tud sokat enni? Eddig 3 óránként kapott, mert akkor kért, de lehet hogy megpróblom 2 óránként.
2011. szept. 9. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Azért ébred fel ,mert 2 és fél hónapos és szüksége van rád!!!!Kicsi még...

Bár az én 14 hónaposom is minden éjjel ébred 3x4x

2011. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma éjfélkor ébredt, egyre korábban. Nem az a baj,hogy fel kel, hanem aggódom, hogy van valami oka. Ha eddig átaludta az éjaszakát, akkor most mi változott meg? Remélem nincs baja.
2011. szept. 10. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy van baja... :)))

adj neki annyit enni amennyit kér és legyél vele...

elmúlt a "jóvilág" és ennyi:)))

ha szerencséd van visszajön,ha nincs akkor meg majd felnő...:)

2011. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!