Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos, tápszeres a babám....

2 hónapos, tápszeres a babám. Este 9 körül fürdetünk, de már 7-től nagyon nyűgös, sír, fáradt. Viszont így éjszaka maximum csak egyszer ébred fel. Ha előbb fürdetnénk félek, hogy többször fog felébredni. Nem árt a babának, ha ilyen későn fürdetjük?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem próbáld ki, hogy ha fél hétkor fürdetsz, és hét felé lerakod, akkor többször kel-e. nem hiszem, hogy többször fog; viszont így nem fog túlpörögni sem, és nyűgös sem lesz!

Az én babám 4,5 hónapos, és 1 hónapos kora óta hétkor már alszik. Ő állította be így magának, ha húztam későbbre, akkor már nagyon nyűgös volt. Reggel 5kor kel, és utánna még alszik 2 órát.

2009. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, csak hulla fáradt szegény. De szervi baja nem lesz. Szerintem fektessétek előbb, nem sokára át fogja aludni az éjszakát, nekem 3 hósan mindenki átaludta már (3 gyerek) minimum a 8-9 órát. Addig kibírod, ha esetleg felkel előbb, vagy eggyel többször...
2009. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Késö neki at esti 9 fürdetés.Mink születése óta a lányomat 7 kor fürdetjük.most 15 hónapos,1/4 8 kor fürdik,8 kor vacsi szopi és fél 9 kor megy aludni.

Attól,hogy 7 kor fürdeted nem fog késöbb aludni.Na meg hogy 2x ébred???

A lányom a mai napig ébred.Jó igaz ö szopizik.Születése´töl 5x 6x ébredt.1hónapja állt át 2x i ébrede´sre.Eddíg még sosem aludt át eggyetlen éjszakát,de ha´t ezért vagyunk itthon....Ezért is.Ez a kis baba velejárója.Örülj neki,hogy csak 2x ébred.Ismerek olyan anyukát,akinek tápis a babája és ugyan úgy 4x kel...

Még kicsi és a 2x i ébrede´s az ö korában nagyon jó.

2009. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem is késői a 9 -es fürdetés. Nekem 11 hós a kicsim, és legkésöbb fél 8-kor fürcsi van.
2009. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fél 8kor fürdetni,előtte próbálj egy kis masszázst az nagyon jól ellazítja a babákat(nálunk legalább is)Az Én lányom se alszik már 5után de amikor masszírozom akkor nem nyűgös elkezdem negyed 8körül és valamikor 8ra végzünk,kicsit bohóckodunk is!Kb9re alszik el és egyszer kel éjszaka volt már hogy reggel 6ig aludt!2,5hósak vagyunk:)
2009. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia, mi 7 hetesek vagyunk, szintén tápszeresek és nálunk is 9-kor van fürdés,de már van, hogy 6-kor kezdődik a nyügi.

Mi az óra átállításnál csúsztunk ki a fürdetéssel 9-ig.

10 körül már alszik és csak 5-kor kel.

Én inkább dajkálom, sétálok vele, mikor kezd nyűgös lenni.

Különben nyugodt baba. Szerintem nem árthat neki.

2009. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig egy ekkora babának sokkal jobb ha időben ágybakerül és hamar megtanulja, mikor van nappal ill éjszaka. később nehezebb lesz. szerintem is fürdetsd meg 7 körül és tedd le utánna, meg fogja szokni, hogy fürdés után vacsi és alvás, akkor már nincs játék. nagyon el tudnak fáradni már ilyenkor. mindig egy kicsit tedd előrrébb. ne hirtelen, hogy át tudjon állni. inkább kellj fel még éjszaka pár hónapig. az ő igényei most fontosak. enyém 9-től reggel 6-7 ig alszik. reggel eszik és visszaalszik. néha felébred éjszaka is, gondolom a foga miatt.

7.5 hós

2009. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!