Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb bugyipelus...

Melyik a legjobb bugyipelus ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
Fiam nemigen hajlandó engedni hogy pelenkázzam, a bugyipelust szereti, mert az "bugyi", de nagyon drágák, és nem látom még a bilireszoktatás végét.
2011. szept. 9. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Pampers a legolcsóbb, a Libero meg a legjobb. A kicsi kiszerelésűek a drágák, így pl. a DM-es drágább, mint a Libero, mert kevesebb van benne.
2011. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bo-Gi Pell up&go pelenka. Teszveszen, vaterán is vannak.
2011. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero nem vált be, folyt mindenhol. Jó a huggies, de nagyon drága, így maradtunk a pampersnél, azzal sosem volt baleset, és DM-ben, kuponnal elég olcsó.
2011. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pampers-t használok én is, de a leolcsóbban 2000,- ért tudom megvenni (4-es), ez 72,- /db, húzós.

A bo-gi pellt megtaláltam, köszi a tippet. Mennyit bír ez a pelus, puha, kényelmes? Nem mertem még megrendelni, mert csak 100-as csomagban adják, és ha nem jó...?

2011. szept. 10. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Bo-Gi Pell-ből ne a 100-ast rendeld meg, mert az 2. osztályú, nem valami jó. Az 1. osztályút rendeld meg, az 50 db-os csomagban van, és szerintem tetszeni fog, tényleg jók.

Ha érdekel, nekem van egy pár db eladó, írj privit.

2011. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!