Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye egy alkalomból még nem...

Ugye egy alkalomból még nem lesz semmi baj? Ma úgy alakult, hogy babám 1,5 órát töltött a hordozóban.

Figyelt kérdés
5 hetes a pici. Most egy jó ideig nem tervezem vinni sehová, de sajnos ma muszáj volt és így alakult.
2011. szept. 9. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oda a hordozóért, de ha kocsival megyünk valahová, akkor bizony abba kell beleraknom.

És általában 1-2 órákat utazunk ... plusz két napja 3 órát töltött így és semmi baja nem volt.

Tény, hogy a gerincüknek nem a legjobb, de mit tudsz tenni?! Lényeg, hogy ne 0-24-ig tartsd a hordozóba, mert akkor bizony a gerincét is taccsra vágod.

2011. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém sokkal többet is töltött benne:

-sokat mentünk/mentem kocsival

-TS-es babkocsink volt, ha nem vízszintes részben feküdt, akkor a hordozóban

-abban figyelt kint a konyhában, amíg főztem, ha zűrösebb napja volt, de ha zuhanyoztam, hajat mosta, akkor is a fürdőszobabajóba raktam, hoyg lásson, máskülönben ordított


5-6 hetesen simán metünk kocsival többet, mint 1,5 óra

em ültem vele egész nap otthon.



Kicsit túlaggódod:-)))))))

2011. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Második gyerekem a hasfájás miatt csak a hordozót bírta. Lakásban is abban volt, és 4-5 hónapos koráig bizony az éjszakák nagy részét is abban volt. Mindig áttettem az ágyába, ahogy elaludt, 20 perc múlva üvöltve ébredt. Visszatettem a hordozóba, édesen aludt órákig.

Ahogy tudtam, beszoktattam az ágyba, de ennyi idő kellett hozzá.

Már elmúlt két éves, semmi baja a gerincének.

2011. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként ezek a hordozók marha jól ki vannak párnázva, és az anyaméhben ugyanebben a pozícióban vannak a babák, nem kinyújtva egyenesre...
2011. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

:)) Az én lányom 5 hetesen már velünk utazott hosszabb utakon is. Nem egyszer bealudt, így volt, hogy 3 órán keresztül a hordozóban feküdt.. Eszembe nem jutott volna felébreszteni!

Ne parázd túl a dolgokat! Ha nem naponta van hosszú órákig a baba a hordozóban, nem lesz semmi baja. Főleg, hogy nekik ez egy kényelmes helyzet, össze tudják magukat húzni, akár anya pocakjában és meg van a kis gerincük is támasztva. Gondolom, a hordozó nem "ülő" pozícióban volt megtámasztva, hanem normál helyzetben volt.

2011. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

2. az enyém már 2,5 éves, szinténs emmi baja


és az autózást is jól bírja, 800-1000 km meg sem kotytan neki

2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyél ilyen parás, mert 18éves koráig bedilizel!
2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól semmi baja nem lesz, de ha rendszeresen mentek autóval, akkor azért félúton álljatok meg kicsit "nyújtózni". :) De ennyitől semmi gond nem lesz! :)
2011. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!