Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először egyedül otthon a gyereketeket? Mennyi időre? Milyen alkalomból?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Anyu engem 7-8 évesen hagyott először egyedül, vásárolni ment(sietnie kellett, ezért nem vitt, mert nem tudtam vele rohanni), és 10 perc múlva visszajött.

Büszke voltam magamra, hogy egyedül mert hagyni, vigyáztam, hogy ne csalódjon bennem.

2011. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

:) De aranyos volt az első válasz! :)


Engem kb. 10 évesen hagytak először otthon, de ennek oka a 2 évvel fiatalabb öcsém volt... ugyanis én nagyon jó gyerek voltam állítólag, az öcsém meg egy égetnivaló, és állandóan verekedtünk :((


Anyu azt mondta, ha csak én lettem volna egyedül, akkor olyan 7-8 évesen már egyedül mert volna hagyni fél órára kb.

2011. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
8,5 évesen, fél órára, amíg elszaladtam a postára. Mellette volt a telefon, benne a mobilszámom, a házat ő maga bezárta, vele maradt a kutya, megbeszéltük, hogy nem nyúl semmihez, leckét ír/tanul, esetleg kicsit mesét nézhet (nem tudtam, meddig húzódik el a dolog). Egyszer felhívott, hogy hol vagyok már, de akkor már a kaput nyitottam :=) Már 9 éves, azóta még kétszer maradt itthon - saját kérésére -, most már kb 1-1 órás időtartamra, amíg bevásároltam, de már nem hívott :=). Ügyes, okos, megbízható kisgyerek, de azért ennél hosszabb időre vagy gyakrabban még nem hagynám itthon.
2011. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 éves fiamat mostanában szoktam itthon hagyni,amíg elmegyek a postára,vagy a boltba,vagy a tesóval az oviba (minden 100 m-en belül van a lakásunk körzetében) max 20 percre.Vettünk neki mobilt,hogy hívni tudjon (szokott),leckét ír,vagy játszik ilyenkor.Szoktatni akarjuk az önállóságra,örül neki...
2011. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi gondot nem okozott, hogy a nagycsoportos fiam délelőtt egyedül legyen amíg dolgoztam. Megkérdeztem, hogy jönni akar velem vagy maradni, ő azt választotta hogy inkább marad és legózik. Mindig kikészítettem neki a kaját, telefonja már volt, soha semmi gond nem volt. Elsős korában már simán megmelegítette a kaját mikróban és bevásárolt mire hazaértem. Viszont sötétedés után és viharban mai napig nem hagynám egyedül mert fél, pedig már 11 éves.
2011. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!