Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami közös ékszeretek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami közös ékszeretek a párotokkal? Ha igen mi az és milyen alkalomból kaptátok vagy ajándékoztátok meg vele egymást?

Figyelt kérdés
Mennyire értékes ez számotokra és mit jelent nektek?
2011. jún. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Karikagyűrű. Arany, egyszerű, hagyományos. 5 éve vettük eljegyzésre. 3 éve volt az esküvő.
2011. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez nagyon sokat jelent nekem. Mint egy bilincs, de önkéntes.
2011. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez aranyos:)köszi a választ és esetleg az eljegyzés elödt volt valami jelképes dolog?
2011. jún. 3. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs, ő sem és én sem hordunk se nyakláncot, se karkötőt, nekem van gyűrűm, de az eljegyzésnél még nem tartunk így az sincs még közös. Ha egyszer eljegyez, nagyon sokat fog jelenteni, hisz egész életemben erre vágyom.
2011. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jegygyűrűnk. Nagyon sokat jelent, mert az összetartozásunkat szimbolizálja, de természetesen nem ez köt miket össze.
2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 makikecske ***** válasza:
Prince Albert piercing
2011. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nyaklánc.Valentin-napra kapta tőlem.Sokat jelent mindkettőnknek,mivel nem csak egy szimpla Valentin-nap volt,hanem akkor vette el a szüzességem =)
2011. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!