Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tépszert vettetek,...

Milyen tépszert vettetek, miután a gyermekorvos már nem írt receptet?

Figyelt kérdés
Ára?
2011. szept. 10. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit felírt, az a Milupa Komfort 1 volt. Nem változtattam, most a Milupa Milumil 2-t (1799 Ft) veszem, illetve a Milupa Milumil Jó éjszakát! (2599 Ft) tápszert. De a DM-ben veszem, kuponnal. Múltkor így a kettő együtt volt 2500 Ft.
2011. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

DM-es Babylove tápszer!

Német bevizsgált bio termék!

1290 ft

2011. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapig szoptattam, utána egy betegség miatt elapadt a tejem. Az orvos nem írt fel semmilyen tápszert, mivel pont akkor töltötte be a kislány a 6 hónapot.

Onnentól - védőnői és orvosi javaslatra - Nestle Beba Pro tápszert használunk. Most 15 hónapos, még reggel és este kap.

2200 Ft körüli az ára, de valahol mindig van akcióban, olyankor szoktam 2-3 dobozzal venni, így kb 1800 Ft-ra jön ki.

2011. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Bebát ajánlott a védőnő. De aztán sorban kipróbáltuk szinte mindet. A mülleres vált be leginkább, mert az olcsóbb, de ugyanolyan jó.


A milupa és a rossmannos nem, mert nagyon habzik amikor felrázom, sőt a rossmannos nem is oldódik rendesen :P


Felváltva használom a tápszereket, így tuti nem lesz gond az összetétel miatt :)

2011. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bebát írta a doktornő és maradtunk annál csak a 2est vettem...
2011. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a Milumil HA 1 Optima-t ettük 5 hónapos koráig.

Aztán jött a hozzátáplálás és ugye fokozatosan csökkent a tápszeres kajálások száma.

8 hónapos kora után már a tápszert hozzákevertem gyümölcsökhöz,darált kekszhez,Nesquik kakaóhoz.Aztán 1 éves éves korától már abszolút nem kapja.Nestlé Junior italt kap helyette.

2011. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


11 hós koráig a Milumil Ha2 optimát, felírta a doktornő, mivel hippoallergén és azt ha indokolt fel lehet iratni 1 éves korig, csak a doktornő hozzáállása szükséges, így iratva 2.300,- Ft. Ezt viszont már nem akarta enni, így Humana baby fit banánosra tértem át, ez simán 1.500,-Ft, de beszéltem a doktornővel aki felírta, mivel ez antirefluxos és 6 hónaposan volt tüdőgyulladása a gyereknek, amit visszaáramló étel és folyadék is okozhat,így fennáll a veszélye ezzel az indokkal 1,5 éves koráig írja így 620,-Ft egy doboz. Mi fogadtunk gyerekorvost, aki nagyon rendes, egyébként minden csak hozzáállás kérdése, indokolni sok mindent lehet.

2011. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!