Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki már egyedül hagyta...

Volt aki már egyedül hagyta egy rövid ideig a babáját?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy elaludt a gyerek, a kiságyba volt, te pedig bezártad az ajtót, és elszaladtál nagyon gyorsan pl. valahova. Mondjuk egy pár házzal odébb levő boltba, stb.
2009. ápr. 22. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ááá, nem merném megtenni.
2009. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Isten ments! Ha valami történne, egész életemben nem tudnék megnyugodni.
2009. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem merném. még a szemetet is akkor viszem ki, ha van itthon más is.
2009. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk már volt olyan,hogy elaludt a kisfiam én pedig átszaladtam a szomszédba a boltba .Aztán pedig folyamatosan figyeltem amig felkel mégha néha ki is szaladtam a konyhába.Még hála nem volt belőle semmi baj.
2009. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés mert ha alszik kimegyek az udvarra terigetni vagy virágot locsolni, az kb 8 perc.Tehát egyedül hagyom.viszont a bolt mellettünk van, de oda nem mernék átmenni pedig az is 8 perc lenne és akkor is ott hagynám.Nem tudom...
2009. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én ha kimegyek pl. teregetni viszem magammal a bébiőrt is.

Eddig 2x volt olyan, hogy a szomszéd boltba szaladtam el. Apa is itthon volt, igaz az udvaron, de a bébiőrt akkor is vittem magammal,szerencsére nem volt semmi baj! :-))

2009. ápr. 22. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Az a locsolás és a közért között az a különbség, hogy ha a közértbe mész, bezárod az ajtót.

Egyszer-kétszer lekísértük a vendégeinket a kocsijukhoz, de akkor sem zártuk be az ajtót és vittük a bébiőrt.

Nekem ez a frászkarikám: ha egyszer bezárnám a gyereket a lakásba, tuti akkor törne bele a kulcs a zárba, amikor mennénk be.

Kb. 50 m-re van tőlünk a bolt, soha nem mertem úgy lemenni, hogy a gyerek alszik, ha nagyon-nagyon muszáj volt, akkor be a babakocsiba és uzsgi.

2009. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy bezárjam, és egyedül hagyjam!

Hát nem tenném!

Az udvarra sem nagyon merek kimenni ha alszik.

A bolt szemben van, de ha muszály cipelem a kezemben, de egyedül nem hagyom. Még így is éri őket baj ha velük vagyunk mert elég egy fél pillanat, nem hogyha egyedül hagyjuk.

1 éves kisfiú anyukája

2009. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt Te döntsd el. Igazából egy kiságyban lévő babának semmi baja nem lehet, de számolnod kell azzal, hogy ha felébred és nem vagy ott, félni fog!Ez a félelem viszont felnőtt koráig is elevenen élhet benne és lehet hogy a bizalma is megrendűl majd feléd.
2009. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok és hozzátenném, hogy nem mindegy milyen idős babáról van szó!!!
2009. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!