Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé apa...

Terhesség vége felé apa minden nap elmegy veletek egy rövid esti sétára? Lassan már nem merek egyedül kimozdulni, nagyon alacsony a vérnyomásom, azért.

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dologzott, így nem minden nap, amikor hazaért, már sötét, és hideg volt. bár mi nem jártunk sokat sétálni, kertes házban lakunk.
2010. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem minden nap eljárt de én nyáron szültem, most 7 hónapos vagyok megint. Ha hazajön melóból kimegyünk a gyerekkel a kutyához vagy elvisszük sétálni még ha hideg is van. Max. fél óra
2010. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem jött sétálni, de ez nagyon jó dolog! Ha nem érzed magad biztonságban egyedül, akkor nem is kell erőltetni, az emberek sajna annyira nem segítőkészek, még egy kismamával sem!!!
2010. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap nem, csak ha úgy végzett a munkahelyén. Akkor az egész család együtt ment sétálni.
2010. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél kiköveteltem. A másodiknál már volt, hogy nagyon sokáig dolgozott, a gyereket meg muszáj volt vinni játszótérre, úgyhogy mentem a gyerekkel egyedül. Fél nappal szülés előtt még a mászókára másztam a gyerek után (éreztem, hogy készülődik ki a kicsi, de már voltam olyan tapasztalt, hogy tudjam milyenek az igazi fájások). Azért ha otthon van ő is, akkor szerintem ki kell használni még azt a kicsi időt, amit együtt tudtok tölteni, utána már úgysem csak rólatok fog szólni a világ.
2010. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!