Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánláncot hol vettetek...

Borostyánláncot hol vettetek a babátoknak? Mennyibe került? Hogy vált be? Mennyit volt rajta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán vettem 1500 körül,állandóan rajta van,semmit nem segített sajnos.
2011. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Az egész csak babona. Aki szerint jó,az csak azért mondja,mert állandóan a babán van. Nem tudja,megítélni,nélküle hogy érezné magát a baba.

Az eladóknak jó üzlet.semmi más.

2011. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket a Müllerben vettem akciósan, a másikat a borostyanlanc.hu oldalról rendeltem.

Alváskor nem volt rajta, hónapokig hordta. Az első fogai 8 hónaposan jöttek, a második kettő pedig 12 hónaposan, majd sorban, elég gyorsan a többi.

A nyála nagyon folyt végig, de egyébként semmi nyűgösködés, láz, álmatlan éjszaka vagy étvágytalanság nem jelentkezett nála. Nem vagyok benne, hogy a láncok miatt voltunk szerencsések, de ezt soha nem tudom meg biztosan.

2011. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Van aki pénzt ad ki ilyenért?
2011. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
A borostyánban illoolaj van. nem hit kérdése, ez fenyőgyanta. hamisítják ezért sok nem használ, csak olyat szabad megvenni, amihez tanúsítványt adnak. nekünk jó volt. fogak simán jöttek, születése óta átalussza az éjszakát, és az ismerőseim picikéi is mind nyugodtak. nem szeretem ezt a bóvli ne vedd meg dumát, csak azért mert ő vett az isten tudja honnan valami égetett utánzatot. aki nem ért hozzá ne válaszoljon. bocs.
2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem námetországból küldték. de van a müllerben talán 3200,- csak nappal van rajta, éjszaka leveszem bár az enyém mágneskapcsos, ha megfeszül kikapcsol.
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony, és nálam elég jól működött is. 4 gyerekből az elsőnél nem használtuk, és igen sokat kinlódtunk, a másik háromnál igen, és szinte észre sem vettünk semmit, csak a "kész" fogacskákat. Lehet persze a placebó hatás is, de akkor arról a babák is tudnak. Persze nem állítom, hogy mindekinek törvényszerüen beválik, de azért egy próbát megér. Érdemes persze megbízható helyről beszerezni, hogy ne hamisitvány legyen.
2011. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja! azt még elfelejtettem, hogy a test melegének hatására párolog belőle az illóolaj. egy próbát talán megér, ha nem használ akkor legalább szép. :) előző 2 voltam, és bocs ha kiakadtam.
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!