Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rákkeltő a puzzle...

Tényleg rákkeltő a puzzle szőnyeg?

Figyelt kérdés
Ma vettem a kisfiamnak Top Rider típusút. Hallottam valakitől, hogy rákkeltő, s amikor lemostam, a rózsaszín részek kicsit engedték a színüket. Rá merjem tenni a babámat? 6 hónapos kisfiú anyuja
2011. okt. 5. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd rá nyugodtan, nem lesz rákos.

Millió gyerek játszik ilyenen, nincs semmi bajuk.

2011. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem semmiképpen ha eleve ereszti a színét, a baba nyálas kézzel hozzányúl majd vissza a szájába. rákot nem hiszem hogy kapna tőle de nem kéne lenyalnia a festéket.
2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről de az oviban is van ilyen játék!Én is inkább a festék miatt aggónék mert ezt úgyis megrágja a pici!
2011. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem vidd vissza a boltba,hogy ereszti a színét. amúgy mi is használtuk, plédet tettem rá általában és nem engedtem,hogy a szájába vegye a darabjait
2011. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk, kb. amikor ennyi idős volt, de én nagyon utálom!Apró darabkákra szedi, és utána persze a szájába veszi.Mostanában hallottam ezekről, hogy mérgező, de ez is csak egy új dolog..Barátnőm 2 éves lánya ezen nőtt fel, semmi baja, és még sorolhatnám.Semmiképpen nem rákkeltő, és én azt utálom benne, hogy azonnal szedi szét, és enné, ha hagynám.Az se megoldás, ha sima színeset veszünk, amibe nincsenek darabok, mert magát a lapot is szétszedi, úgyhogy azon gondolkodom, hogy kuka..Tesóm vett 3 ezer forintért a fiának verdásat, ami azonnal kikopott ahogy feküdt rajta az unokaöcsém.Még a védőnő is megszólta érte, hogy ugye nem eszi a gyerek a festéket??De!Majd direkt azzal fogja etetni.Ha meg már kúszni, mászni fog, akkor meg egy percig nem marad rajta, ha csak le nem borítod vele az egész lakást..Amennyire akartam ilyet, akkorát csalódtam benne.
2011. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!