Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlott le a 2 hónapos...

Hogyan zajlott le a 2 hónapos oltások babáitoknál?

Figyelt kérdés
Mármint az oltás utána, milyen mellékhatások voltak nálatok?
2011. szept. 11. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre kapta a kötelezőt és a Prevenart.

Este volt egy kis hőemelkedése, 37,5. kicsit bágyadtabb volt a szokásosnál, de ez is csak aznap. Másnap már semmi gond nem volt.

2011. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Mi holnap megyünk. Már előre félek tőle...
2011. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi múlt hónapban kaptuk meg. Nem volt láz, nem volt bágyadtabb, aktívabb sem. Nálunk az alvással voltak gondok utána. Annyira megviselte lelkileg, hogy 1 hétig csak nagyon nehezen tudtam elaltatni. Szerdán megyünk a 3 hósra, kíváncsi vagyok, ez is így megviseli-e, remélem nem.
2011. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi múlt kedden kaptuk meg, aznap höemelkedése volt, de olyan bágyadt volt, meg úgy nézett ki a szeme, mintha lázas lenne. Egész nap a karomban aludt, izzadt szegénykém, és állandóan felsírt álmában, amit amúgy sosem csinál. Este kapott lázcsillapító kúpot, attól jobban lett. Másnap a láz nem jött vissza, de az aluszékonyság meg a nyugtalanság maradt péntekig...

Szegénykéknek ez életük elsö igazi meglepetésszerü fájdalma. Kisfiamat 3 napig ölelgetni kellett utána. Úgy sajnáltam! (persze tudom, hogy az ö érdeke, de hát ezt magyarázd meg neki..)

2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alaszka ***** válasza:
Kislányomnak 37,8-ig ment fel a hője aznap, meg még másnap 37,2-ig. Aztán kb. 5 nap elteltével kicsit taknyos lett, 3 napig szívtam az orrát orrszívóval, de már más baja nem volt. Én ezt is az oltás számlájára írnám. Ja, mi is a Prevenarral együtt kaptuk.
2011. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!