Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik cicin altatták a babájuka...

Akik cicin altatták a babájukat meddig szoptattak? Illetve a baba választotta el magát? Az altatás ezután hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Most 7 hónapos a fiam és el sem tudom képzelni,hogy valaha le fog szokni a ciciről,annyira nagy cicista. Persze még nem is akarom,jó lenne ha egy évig tudnám szoptatni. Csak velem is alszik és többször felébred,pedig nem is éhes. Míg szopizik nem is akarom külön szobába rakni. Szóval csak érdekelne,hogy aki hasonlóan altatott,nyugtatott cici után hogy volt?
2011. aug. 13. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
valentin napon szopizott a kisfiam utoljára,igaz,ő akkor már csak este szopizott,azon aludt el.akkor volt 14 és fél hónapos.elaludt 2 nap szopi nélkül,utána nem adtam oda neki és nem hiányolta.ezek után pár hétig összebújva aludt el,majd a kiságyban úgy,hogy a fülemet morzsolta.kb 2 hónapja a kezemet fogta,vagy simogattam a hátát.most 20 és fél hónapos,1 hónapja teljesen egyedül alszik el.én is elképzelhetetlennek tartottam,de kialakult.mondjuk ő külön szobában volt.
2011. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13hónaposan elzavartam. 3hónapos várandós voltam már a tesóval, ő meg harapott.

Addig nyüglődtem az altatással, semerre sehogy.

Amikor jött volna cicizni, nagyon sajnáltam, de fájt a szoptatás már, és nem adtam, duzzogott, és elment aludni(simán közlekedett az ágyra fel le akkor), és érdekes azóta alszik éjjel 8-6ig, és nincs gondom az altatással, meseolvasás, kis dumcsi, és alszik is.

2011. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nálunk az anyaszagú kispárnán aludt el, és úgy tettem át a kiságyba. Azóta a saját kispárnáján alszik.
2011. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!