Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanuló, dolgozó anyukák, a ti...

Tanuló, dolgozó anyukák, a ti babáitoknál is volt visszaesés amikor elkezdtetek iskolába/dolgozni járni?

Figyelt kérdés
Lányom mindig remekül elaludt egyedül a kiságyában, de mióta heti kétszer iskolában vagyok egész napra és hét közben is egyszer-kétszer más vigyáz rá kicsit, amíg tanulok, nem hajlandó egyedül elaludni. Hisztisebb is azóta. 21 hós. Tapasztalatok?
2011. okt. 2. 15:19
 1/5 xStefix ***** válasza:

Természetes, mert hiányzol neki.


Én 2,5 éves mellől mentem el egyetemre, kéthetente 3 napra. Nálunk is volt ilyen, de aztán szépen megszokta. Most ősszel is, hogy újrakezdődött a suli, megint volt, hogy párszor sírt anyuméknál, hogy hiányzunk neki, haza akar jönni, de szerencsére nem komoly.

(Igaz, amikor volt pár nehéz, félős-szorongós időszaka, átmenetileg újra magunk mellé vettük éjszakára. Miután feloldódott, újra visszakerült a saját szobájába.)

2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen. Mondjuk én az első perctől tanulok, mióta megvan, lehet ezért nem tűnt fel neki, meg sokszor alszik Nagyiéknál úgy is délután, hogy én is ott vagyok. Így megszokta a helyet. Mostanság ha megjövök, akkor van az, hogy nagyon örül 17 hónapos.
2011. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves volt a fiam, amikor dolgozni mentem. Nála nem volt visszaesés. De 21 hónapos volt, amikor a Húga megszületett. Akkor ő is írtó hisztis volt és nem aludt éjjel. Most 4 hónapos a kicsi és már egészen normalizálódott a helyzett a nagyobbiknál is.


Kitartás!

2011. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éves volt a kisfiam mikor visszamentem dolgozni.Azóta nem alszik éjjel,sokszor ébred,pótolja a nappali anyahiányát.Mostanáig mindig átmentem visszalatattam,de a nyári szünet után most sokkal rosszabb lett a helyzet.2 éves és 2 hónapos,rettenetesen tud sírni és hisztizni utánam,pillanatok alatt a földre veti magát,így ha jön éjjel magunk mellé vesszük,így nyugodtabbak lettek a nappaljaink,de még mindig nagyon nehéz.És ami a legrosszabb,hogy nem beszél csak pár szót...pedig minden rendbe nála.tiltakozik.mi nagyon megsínylettük,de muszáj volt visszamennem dolgozni a kistesó előtt.
2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kitartást mindenkinek aki nehéz időket él meg!
2011. okt. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!