Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha baba már többnyire a mi...

Ha baba már többnyire a mi ételeinket eszi, eheti ő is 3 napig ugyanazt?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a lányom. Elég sok mindent eszik már velünk együtt, illetve igyekszem az ínyére főzni. Ha nagyobb adagot csinálok, és 3 napig azt esszük, a babánk is eheti velünk együtt 3 napig?
2009. ápr. 22. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,miért ne,hisz gondolom olyat főzöl magatoknak,ami még a 3. nap is finom,friss,szval nyugodtan.Mindig olyat adj a babádnak,amit TE magad is szívesen megeszel akár több napig is.
2009. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miert ne ehetne? Nyugodtan adjal neki csak abbol amit ti esztek, igy fogja megtanulni mindennek az izet, igy lesz jo evo kicsi.

Szoktasd csak mindenre ra! Nem gond a 3 nap se, legalabb nem lesz valogatos gyerek.

2009. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm! :)
2009. ápr. 22. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam, és eleinte jó evőkéje is volt, de aztán észrevettem, hogy a 2.3. napon már nem eszi olyan szívesen ugyanazt. Azóta úgy csinálom, hogy megfőzöm nagyban magunknak, és ebből kis adagokban lefagyasztok neki. Így végülis minden nap, vagy kétnaponta új kaját tudok adni.

Csak 1 ötlet, hátha nálatok is ráun a babód

2009. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!