Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok 2 gyerekkel ha...

Hogy bírjátok 2 gyerekkel ha a kicsi elkapja a nagytól a betegségeket? Mindig elkapja? Meddig tart? (ovis a nagy)

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig elkapta. Az első félévben nem volt olyan nap, hogy valakit ne kelljen gyógyszerezni. Elég nehéz volt. De aztán a második félévben egyáltalán nem voltak betegek. Remélem, mostmár a második év nem lesz ilyen betegségekkel teli.
2011. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a 3. óvodai év,minden évben nagyon beteges volt,most első nap után persze megint kezdődött a takonykór.Gyorsan adtam extra adag tiens biokalciumot pár napig,úgy néz ki,ez most visszaszorította.A kicsi még szopik,remélem ez is védi.Egyelőre nem kapta el,vagyis néha be van dugulva az orra,de leszívni nem tudom,nincs benne semmi.Szoptatom amilyen gyakran tudom,de félek h később mi lesz:S
2011. szept. 11. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi? Nálunk egy éves volt. Most érdekes módon a kisebb lett enyhén taknyos, nyomatom neki a vírus elleni tabit. Remélem ez csak az idő hülyesége miatt van. Hozzáteszem a kicsi is tölt oviban napi kétszer fél órát :) Vagy van, hogy többet, mert a nagyot nem könnyű otthagyni, minden nap küzdelem vele. És ilyenkor a kis vigyorit meg minden gyerek körbeszeretgeti..Egyik sincs vitrinbe tartva, de azért a közösség ereje néha elég erős (betegségeket tekintve)

Én a helyedben elkezdeném a kicsinek adni a C vitamin cseppeket, egyébként sem árt mondjuk. Hátha az is segít az anyatej mellett.

Én nekik elég későn kezdtem adni a béres cseppeket, nagyjából januárra telt le a 6 hét..de onnanstól nem voltak betegek..ez lehet mondjuk véletlen is. De a picinek bár béres cseppet még lehet nem szabad, de C vitamin cseppet igen.

2011. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

6 hónapos múlt.Elkezdem a cebiont,meg napi 1 késhegynyi biokalciumot adok neki is.

Én nem engedem h fogdossák,a betegségek miatt főleg,meg én amúgy is utálom.Én sem fogdosok senkit.Múltkor egy dadus néni jött,meg is fogta a gyerek kezét,naná h utána a szájába dugta könyékig.Mármint a gyerek.Hát én meg rászóltam.Na de ez más téma:)

2011. szept. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!