Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hetes kisfiam csak az én...

Öt hetes kisfiam csak az én kezemben sír, de akkor megállás nélkül. Ti leszoktatnatok róla?

Figyelt kérdés
Állandóan sír de csak nálam. Mindenki másnál csöndben van, egy kisangyal, nézelődik, mosolyog, "dudolaszik". Szüleimnel, ferjemnel, hugomnal, mindenkinél. De nálam azonnal hisztizik, és teljesen mindegy, mit csinálok, akár egy órát is csak sír. Szépen fejlődik, másfél kilót hízott eddig, és alapvetően jó baba-másnál. De erre nincs idom, hogy egész nap sírva próbáljak vele valamit kezdeni, főleg mivel ő mar harmadik gyerek és semmit nem tudok csinálni. Ti megpróbálnatok erről leszoktatni akar egy-két nap sírás-hiszti árán is?
2011. szept. 11. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

csak a kezedben sír? akkor tedd le és nem fog sírni. vagy félreértettem?

3. gyereknél már örülni kell ha nem szeret kézben lenni. miért akarod erről leszoktatni? és hogy? 2-3 napig folyamatosan fogad?

bocsi ha hülyeséget kérdezem de lehet tényleg félreértettem valamit :)

2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy rosszul fogalmaztam. Engem meglát, meghall, megerez, azonnal sírni kezd, nem alszik se agyban se a kezemben se semmi nem jó neki. Csak sír. Hiába veszem fel, rakom le, csinálhatok bármit. így gondoltam. Erre valaki felveszi, elviszi, lerakja és egyből csendben marad , nézelődik akar egy órán át is.
2011. szept. 11. 19:05
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon vad dolog jutott az eszembe. Nem lehet hogy megszállt téged egy szellem és ezt ő érzi, te nem és ezért van hogy csak nálad sír? Megnézetném az ingyenes. (Táltos iskolára keress rá.)
2011. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Drágám én az agyadat nézetném meg. És egyébként ennyire raersz? Csinálj mar valami hasznosat, mondjuk dolgozz, és legyél hasznos tagja a társadalomnak!
2011. szept. 11. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, a feszültséget érezheti, ami belőled sugároz.
2011. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5 hetesen nem hisztizik, inkább érez valamit ami belőled árad, pl. idegesség.
2011. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem hisztire gondoltam. Hanem arra, hogy amint meglát, meghall, rögtön éhes lesz, és azonnal enni akar. Ezért is hízik hetente 40-50 dkg-t, mert így állandóan eszik, csak ez nyugtatja meg. És mivel próbálom húzni az időt, hogy ha megevett 160-at, akkor másfél ora múlva ne egyen megint, de addig sír, amíg el nem éri amit akar, azaz hogy ehessen. Viszont így az egész nap egy nagy etetes és ringatas. Nem a feszültséget érzi hanem pont ettől nyugszik meg. Na mindegy, azért köszi!
2011. szept. 11. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha enni akar,fejd le a tejet és etesse meg pl. apa v nagyobb testvér.Így az evés,mint olyan, nem csak hozzád fog kötődni,hanem máshoz is,oldódik ez a "Pavlovi reflex".
2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én talán még az illatra is tippelnék,nem használsz vmi kozmetikumot,amit ő nem szeret?
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 besjudit ***** válasza:
én is idegességre gondolok. próbáld meg a kiscumit.
2011. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!